Nezastavili ju ani popáleniny: Žena napriek zraneniam nabrala odvahu súťažiť v kulturistike

0
Nezastavili ju ani popáleniny: Žena napriek zraneniam nabrala odvahu súťažiť v kulturistike
Zdroj: IG/ashleigh.charlesworth

Ashleigh Charlesworth a jej sesternica utrpeli minulý rok rozsiahle popáleniny. Keď sedeli v pivnej záhrade, vybuchol pri nich vonkajší ohrievač, pretože niekto doň hodil alkohol.

Ako informuje Daily Star, v dôsledku toho vznikla ohnivá guľa, ktorá zasiahla Ashleigh a jej sesternicu April. Ashleigh má 29 rokov, pochádza zo Sudbury a ešte pred týmto incidentom sa živila ako zdravotná sestra. Potom však skončila v nemocnici s popáleninami na tvári, hrudníku a rukách. Nemohla kvôli nim vykonávať svoje povolanie.

Napriek tomu, že prešla úplným peklom a po vážnych poraneniach jej zostali jazvy, stala sa kulturistkou. Bol to jej sen a nezastavila ju v tom ani ohnivá guľa, ktorá ju zasiahla v osudný večer. Ashleigh  sa zúčastnila súťaže v Hulle a predviedla sa vo svojej plnej kráse. Mala na sebe bikiny s nápisom “dievča v ohni”.

“Bola som sa nervózna a vystrašená, ale som na seba nesmierne hrdá,“ povedala. „Viac si vážim svoju pleť a nebojím sa ukázať svoje jazvy,“ odkázala. 

Hoci bola dosť nervózna, nemusela byť. „Obávala som sa, že ma ostatní súťažiaci budú súdiť alebo sa na mňa smiešne pozerať, ale uvedomila som si, že to bola moja vlastná neistota,“ povedala s tým, že dokonca aj súperky ju podporovali v zákulisí. 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu