Niečo vám nesedí? Znaky, podľa ktorých zistíte, že vám niečo tají

0
Niečo vám nesedí? Znaky, podľa ktorých zistíte, že vám niečo tají
Zdroj: Unsplash.com/Oziel Gómez

Hoci ste išli do vzťahu iba s tými najlepšími úmyslami, nemusí vám to byť vždy opätované. Ak máte podozrenie, že vás polovička už dlhšie ťahá za nos a niečo pred vami skrýva, takto to odhalíte.

Z extrému do extrému

Varovným signálom by mohlo byť už len to, že dotyčný na všetko odpovedá jednoslovne. Aj na to, aký mal deň. Samozrejme, môže byť iba vyčerpaný a nechce sa mu rozprávať, no ak sa to deje často, mala by si spozornieť.

Druhým extrémom môže byť naopak to, keď na vás vysype úplne všetky detaily, aby ste sa v ničom nevedeli vyznať.

Až prehnane si chráni súkromie

Telefón berie so sebou absolútne všade a ani na chvíľu ho nepustí z ruky. Neexistuje také, aby si od neho mala heslo alebo si na ňom len niečo pozrela. Na to je prehnane háklivý.

Výbušnosť

Opýtala si sa ho, s kým sa cez deň stretol alebo kam ide vôbec von (čo sú absolútne normálne otázky), a on vzápätí vybuchne? Tuto už niečo naozaj smrdí. Ak sa s ním o tom chceš rozprávať úplne normálne a jeho vkuse niečo vytočí, buď na pozore.

Výčitky

Nie je to moc typ, ktorý by prejavoval city a bol na romantiku? No zrazu to začal robiť. Prečo? Donedávna ste sa hádali, nevedeli sa poriadne porozprávať, nič ti nechcel povedať, ale zrazu si vstúpil do svedomia. Čo ak má z niečoho výčitky?

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu