Noili, krása vlastniť menej produktov!

0
Noili, krása vlastniť menej produktov!

Prirodzený proces starnutia pleti zastaviť nemôžeme, ale môžeme ho aspoň spomaliť. S vekom sa všetkým objavujú viditeľné vrásky, tvár stráca svoju pružnosť, znižuje sa produkcia kolagénu, kontúry pokožky sa uvoľňujú a máme pocit, že vädne. Prevenciou a kvalitnou každodennou starostlivosťou môžeme tento proces efektívne pribrzdiť.

Zvykli sme si používať zbytočné množstvo produktov, ale pokožka nepotrebuje veľa, aby bola zdravá a krásna. Dajte jej výživu, hydratujte ju, upokojte ju a posilnite jej prirodzenú ochrannú bariéru. To sú základné piliere, ktoré zlepšia stav vašej pleti, nech už ju trápi čokoľvek.

Najlepšia anti-age rada? Nepočítajte svoje vrásky!

V kozmetike Noili vsádzajú na látku bakuchiol, ktorá svojimi účinkami pripomína retinol. Vďaka jeho jemnosti pleť nedráždi, nespôsobuje žiadne pálenie, ani olupovanie kože.

Ďalšiou zložkou produktov je vitamín C, ktorý je prírodným antioxidantom. Preniká hlboko do pokožky, rozjasní pleť, zjednotí jej tón a podporí tvorbu kolagénu. Spolu s vitamínom E viditeľne zlepší stav starnúcej pleti.

Nájdete ich v dvoch anti-age sérach – Bakuchiol&Squalane Oil Serum a Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum samostatne, alebo vo výhodnom dvojbalení DUO Anti-age.

Duo efekt proti starnutiu

Nové DUO Anti-age od Noili je komplexná prírodná starostlivosť o zrelú pleť s aktívnymi látkami, bakuchiolom, vitamínmi C a E a vzácnymi rastlinnými olejmi.

Množstvo ingrediencií nie je zbytočne vysoké, a to je pre pleť úžasné. Obsahuje dva produkty – Bakuchiol & Squalane Oil Serum a Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum. Čo tieto dva produkty obsahujú?

Krásna počas dňa

Na dennú starostlivosť sa používa Bakuchiol & Squalane Oil Serum. Opäť je jeho hlavnou ingredienciou bakuchiol. Pri pravidelnom používaní zjemňuje vrásky, spevňuje kontúry tváre a poradí si aj s hyperpigmentáciou. Navyše podporuje tvorbu kolagénu a elastínu. Je ideálny aj na veľmi citlivú pleť, ktorá iné aktívne látky nedokáže tolerovať. Tento účinný tantem dopĺňa olivový skvalán, ktorý pleť intenzívne zvláčňuje a vypína vrásky.

Žiarivejšia pleť hneď po spánku

Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum je nočná starostlivosť s vitamínom C v optimálnej koncentrácii 5%, ktorá nenarušuje ochrannú bariéru pokožky.

Vitamín C má rozjasňujúce účinky, redukuje hyperpigmentáciu a zjednocuje tón pleti.

Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum odporúčame používať na noc, kedy sa pokožka regeneruje. Ak ho chcete použiť na deň, určite si nezabudnite ochrániť pleť UV ochranou.

Krása Noili pochádza z mála.

Tak ako, skúsite aj vy toto výhodné dvojbalenie DUO Anti age?

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu