NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY INŠPIRÁCIE MAGAZÍN

O čom je podujatie Dámsky a Pánsky svet?

REDAKCIA
Share

Festival módy, dizajnu a umenia pod názvom Dámsky a Pánsky svet sa uskutoční v dňoch 25.10.- 26.10.2019 od 12:00 hod do 21:00 hod v priestoroch Refinery Gallery v Bratislave.

Príďte sa inšpirovať, nakúpiť a zabaviť sa. Festival spojený s predajnou výstavou je jedinečnou príležitosťou, ako sa môžete stretnúť a zoznámiť s novými slovenskými a českými značkami, produktami, službami a umeleckými kúskami, pričom budete obklopení neopakovateľnou atmosférou. Predajná výstava je vhodná aj pre rodiny s deťmi, ktoré tu budú mať i svoj oddychový kútik.

Festival bude moderovaný známym moderátorom rádia Viva Ivanom Binďom Bindasom.

Prehliadka značky Stevula

Môžete sa tu zapojiť do rozmanitých workshopov ako FaceFit – tvárová gymnastika s Ivetou
Štecovou (v piatok), degustácia piva s Imrichom Nógelom z Beermalade (v piatok).

Výroba pleťovej masky so Saipo (v sobotu) alebo vypaľovanie do dreva s Drevokumštom (v piatok aj sobotu).

Môžete si pozrieť módne prehliadky, vystúpenie skupiny Peter Bič Project (v sobotu), vystúpenie akrobatickej skupiny Born to Trick (v piatok aj sobotu), ukážku japonského čajového rituálu s Čajovňou dobrých ľudí.

Born to trick

Vystúpenie skupiny Born to trick na minuloročnom podujatí

Môžete sa zabaviť na piatkovej After-party s populárnou DJ dvojicou Drozďo & Demex (v piatok 21:00 – 01:00 hod).

Pred ukončením festivalu bude prebiehať žrebovanie tomboly o hodnotné ceny. Do tomboly sa môže bezplatne zaregistrovať každý držiteľ platnej vstupenky.

Dostupné sú aj VIP vstupenky, ktoré zahŕňajú rýchly vstup na podujatie, garantované sedenie pri módnych prehliadkach a programe, vstup do VIP zóny, pohár sektu alebo šálku kávy/čaju, darčekovo balené kanapky, hodnotnú darčekovú tašku a voľný vstup na piatkovú After-party.

Viac informácií o priebehu, programe a vystavovateľoch nájdete na www.dapsvet.com.

Prečítajte si aj článok o unikátnej výstave pre mladých vo Viedni

Vstupenky dostupné na www.ticketportal.sk
Hlavným mediálnym partnerom festivalu je rádio Viva

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X