Pátranie po vašej superschopnosti

0
Pátranie po vašej superschopnosti

Hľadáte informácie o objavovaní alebo identifikácii svojich super schopností alebo jedinečných talentov? Na webinári koučky Zuzany Palkovej sa dozviete viac!

Prvé tri tipy na hľadanie superschopnosti

1. Sebaskúmanie: Nájdite si čas na preskúmanie svojich záujmov, koníčkov a vášní. Venujte pozornosť činnostiam, ktoré vám prinášajú radosť a naplnenie. Môžu to byť indikátory vašich jedinečných schopností.

2. Zamyslite sa nad úspechmi: Zamyslite sa nad tým, kedy ste sa cítili najlepšie alebo ste dosiahli niečo, na čo ste hrdí. To by mohlo odhaliť váš prirodzený talent.

3. Experimentujte a skúšajte nové veci: Nebojte sa skúšať nové aktivity alebo výzvy. Svoje schopnosti často objavujeme experimentovaním.

Ak máte chuť zlepšovať svoje schopnosti a pomocou nich zvyšovať kvalitu svojho života v súkromí aj v práci, pozývam Vás na pravidelné rozvojové stretnutia v Klube akčných žien vo forme online webinárov. 

Webinár Pátranie po vašej superschopnosti

Naše augustové stretnutie 3.8. o 9:00 bude zamerané na tému: Pátranie po superschopnosti.

Počas týchto stretnutí budete mať každý mesiac vytvorený 20 minútový priestor, v ktorom zameriame pozornosť na jednu oblasť, ktorá ovplyvňuje našu schopnosť dosahovať svoje zámery ako je napríklad silná vízia, sebadôvera alebo vytváranie užitočných návykov.

Nečakajte žiadne prednášky ani pasívne počúvanie. Stretnutia sú interaktívne, aby ste už počas nich premýšľali a tvorili nové, posilňujúce myšlienky a aby ste z tejto spoločne vytvorenej kreatívnej atmosféry načerpali inšpiráciu do svojej každodennej praxe. 

Využijeme k tomu koučovací prístup, rôzne podnetné myšlienky, písanie a cvičenia, ku ktorým sa budete môcť vracať aj v budúcnosti. 

Webinárom vedie Zuzana Palková, koučka a mentorka, ktorá sa už teší, ako bude s vami počas roka rozvíjať vaše talenty. 

Informácie o Zuzke Palkovej:

Zuzana Palková je akreditovaná osobná koučka, ktorá pomáha ľuďom spoznávať a využívať svoj vlastný potenciál k tomu, aby zmysluplne žili a pracovali. Viac informácií o Zuzke nájdete na jej webe.

Ak nie si naša členka, čo je škoda, prístup na koučingové stretnutie si môžeš zakúpiť tu.

Pridajte sa do Klubu Akčné ženy a v sume ročného členstva získate počas celého roka VZDELÁVANIE ZDARMA, k tomu celú virtuálnu knižnicu online webinárov, pravidelné networkingy, koučing a množstvo ďalších výhod počas celých 12 tich mesiacov.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu