Zbavte sa alergénov vo svojej domácnosti raz a navždy

0
Zbavte sa alergénov vo svojej domácnosti raz a navždy

Napriek tomu, že peľová sezóna je už (našťastie) za nami, nejedna z nás naďalej bojuje s nepríjemnými symptómami rôznych alergií. Vo svojej domácnosti ich však viac už trpieť nemusíte.

Vedeli ste, že v priemere každý štvrtý človek trpí nejakou alergiou? Medzi najznámejšie z nich patria takzvané „inhalačné alergény“ (teda tie, ktoré vdychujeme), ako sú pele tráv, bylín a stromov, roztoče, zvieracie alergény alebo plesne. Ak ste na ne alergickí, môžu sa vám vyhodiť ekzémy či spustiť nádcha. To nie je nič príjemné a mnoho alergikov preto nemá jar a leto veľmi v obľube.

Našťastie s prítomnosťou alergénov vo vašej domácnosti viete skoncovať a nepotrebujete na to nič viac ako obyčajný vysávač. Teda, možno nie úplne obyčajný.

Vysávačom proti sennej nádche či alergii

Tyčový vysávač 2v1 Electrolux Well Q8 ponúka viacero vymožeností, ktoré potešia nielen alergikov. Obsahuje odnímateľnú ručnú jednotku, ktorá umožňuje dvojaký úchop, vďaka ktorému dosiahnete aj na pavučiny na strope alebo na luster. Ručná jednotka je tiež ideálna na vysávanie postelí, čalúneného nábytku alebo omrviniek zo stola. Spoločne so širokým výberom vymeniteľných hubíc tak s týmto vysávačom vyčistíte úplne všetky typy povrchov.

Tento tyčový vysávač poskytuje nekompromisný výkon počas celého vysávania, na jedno nabitie až 55 minút. čistenia a vďaka 5-stupňovému filtračnému systému odstraňuje aj mikročastice prachu a pomáha tak alergikom.

Jednou z vymeniteľných hubíc je aj hubica BedPro UV+. Je vybavená špeciálnym UV svetlom, ktoré výrazne zefektívňuje čistenie. V porovnaní so štandardnými hubicami účinne a do hĺbky čistí matrace a čalúnenie, ktoré bývajú najväčším zdrojom prachu a roztočov. Bude sa vám vďaka nej lepšie dýchať, zvýšite si pohodlie v domácnosti a prospeje to aj vášmu spánku.

POZOR! Zaujal vás tento produkt a radi by ste si ho vyskúšali? Už koncom tohto týždňa získate tú možnosť. Vďaka Akčným ženám a spoločnosti Electrolux budeme hľadať až 30 z vás, ktoré si tento prelomový vysávač otestujú v pohodlí svojho domova a to úplne ZADARMO. Sledujte našu stránku, kde sa dozviete viac.

 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu