Potešte vašich blízkych tým najlepším darčekom: 7 dôvodov, prečo siahnuť po darčekovom voucheri

0
Potešte vašich blízkych tým najlepším darčekom: 7 dôvodov, prečo siahnuť po darčekovom voucheri

Existujú len 2 typy ľudí – tí, ktorí majú v decembri vianočné darčeky už dávno vybavené a potom sú tu tí, ktorí ich zháňajú na poslednú chvíľu. Či už patríte do prvej alebo druhej skupiny, darčekové vouchery vás môžu v mnohých prípadoch zachrániť.

Pokiaľ si každoročne lámete hlavu nad tým, čo tento rok darovať po stromček svojim najbližším, máme pre vás najlepší nápad – darujte darčekové vouchery resp. poukážky. Nemusí to byť iba voucher do hotela či na kozmetickú procedúru, ale napríklad voucher do obľúbenej reštaurácie či na zážitkovú gastronómiu.

Okrem toho, že takéto darčekové vouchery bývajú nadizajnované a vytlačené vo veľmi elegantnej podobe, majú veľa ďalších výhod:

  1. Už žiadne nechcené darčeky

Kupovať celej rodine darčeky môže byť poriadne náročné (aj stresujúce). Najmä členom, ktorí si každoročne „nič neprosia a ktorí „nič nepotrebujú“. Potom sa často stáva, že kúpime nepraktický darček, čo je strata peňazí aj času. Tomu sa ľahko vyhnete vďaka darčekovému voucheru, napríklad do obľúbenej reštaurácie, ktorý poteší skutočne každého. A ak si aj napriek širokej ponuke neviete dať rady s výberom tej správnej poukážky, darujte darčekovú kartu a nechajte výber konkrétneho voucheru na obdarovaného.

Darčekový voucher do reštaurácie Sky bar & restaurant v Bratislave s výhľadom na Bratislavský hrad patrí medzi najpredávanejšie.
  1. Darček aj na poslednú chvíľu

V tomto bode sme sa asi našli viacerí. Na konci novembra máme stále kopec času, po Mikulášovi si povieme, že veď do Vianoc sú ešte takmer 3 týždne. Následne prídu koncoročné zhony v práci, snežné chumelice a s nimi spojené apokalypsy na cestách, chrípkové obdobie, preplnené obchody a Vianoce sú tu, no darčeky pre blízkych nikde. Pokojne si vyložte nohy, otvorte si web darcekove-vouchery.sk a s vareným vínkom v ruke môžete celej rodine na pár klikov kúpiť skvelé a praktické darčeky.

  1. Diaľka nie je žiadny problém

Radi by ste obdarovali svojho blízkeho, no bojíte sa posielať krehký darček poštou či kuriérom? Aj v tomto bode to jednoducho vyriešite darčekovým voucherom. A pokiaľ máte dojem, že pobyt či návšteva reštaurácie nie je príliš dobrý nápad, pokojne môžete darovať darčekový voucher na wellness, do salónu krásy, kurz či nákup v e-shope.

Darčekový voucher na privátny wellness v hoteli Premium Business Bratislava môže byť tiež skvelým darčekom
  1. Pohodlný nákup z domu

Aj vás už popredu rozbolí hlava z predstavy, že by ste sa mali vybrať do preplnených obchodov a stať sa súčasťou predvianočného zhonu a nákupného šialenstva? V tom prípade vybavte tohtoročné nákupy darčekov pohodlne a bez stresu vďaka darčekovým voucherom. Už za pár minút nájdete skvelé darčeky pre manžela, manželku, deti, súrodencov, rodičov aj starých rodičov. A ušetrený čas radšej využite na pozretie si vianočného filmu či na dobrú knihu.

  1. Darčekové vouchery šetria životné prostredie

Určite s nami budete súhlasiť ak povieme, že veľa vianočných darčekov je nepraktických a doslova zbytočných. Následne často končia na bazároch alebo rovno v koši. Čo tak sa tomuto plytvaniu úplne vyhnúť a darovať zážitok alebo darčekovú kartu na voucher?

Môžete si ho nechať zaslať v elektronickej podobe alebo aj pekne vytlačený na fotopapier a zabalený v elegantnej záložke a obálke doručiť poštou, kuriérom alebo prevziať osobne.
Aj darčekové vouchery do košickej TOP reštaurácie Kaviareň Slávia sú jedným z bestsellerov
  1. Na darček sa môžete zložiť viacerí

Rozprávajú vaši rodičia či partner o tom, že by konečne niekam vyrazili? Spravte im prekvapenie v podobe darčekového voucheru na skvelý pobyt. Na takýto darček je jednoduché zložiť sa aj s ostnatými členmi rodiny.

  1. Darček s príbehom

Veľa ľudí má vo zvyku darovať na Vianoce peniaze. Z praktického hľadiska ide o dobrý darček, no ľudia takto darované peniaze väčšinou aj tak minú na úplne bežné veci ako potraviny, benzín či na zaplatenie účtov. Preto ak niekomu chcete dopriať krásny zážitok, stavte radšej na darčekový voucher do dobrej reštaurácie.

Pokiaľ ste sa dočítali až sem, tak už vám je určite jasné, prečo je darčekový voucher skvelá voľba. Ušetrí vám kopec času a nervov pri zháňaní darčekov, potešíte ním skutočne každého a na webe darcekove-vouchery.sk zároveň načerpáte inšpiráciu, napríklad aj v zozname najpredávanejších voucherov.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu