Používate Instagram ako pracovný nástroj? Máme pre vás skvelú správu!

0
Používate Instagram ako pracovný nástroj? Máme pre vás skvelú správu!
Plánovanie príspevkov na Instagrame

Sociálnu sieť Instagram už nemusíme nikomu predstavovať. Online platforma, na ktorej strávia ľudia denne aj celé hodiny je nepostrádateľným nástrojom pre všetkých podnikateľov a marketérov. Teraz uvádza dlhoočakávanú novinku dostupnú pre všetky firemné profily. 

Vyskúšali ste už rôzne plánovače príspevkov a žiaden vám úplne nevyhovoval? Alebo sa vám nechcelo platiť pri registrácii viacerých Instagramových účtov poplatok?

Plánovač príspevkov a IGTV videa jednoducho, zadarmo a pre viacero účtov priamo od Facebooku

Facebook – majiteľ Instagramu priniesol aktuálne skvelú novinku na uľahčenie pre všetkých marketérov a podnikateľov, ktorí potrebujú denne pracovať so sociálnou sieťou Instagram. Odteraz môžete plánovať vopred príspevky podobne, ako na sociálnej sieti Facebook. Je možné nastaviť si čas, spravovať viacero účtov naraz a zdieľať plánovanie jednoducho s viacerými správcami. Je to skvelá správa pre všetky biznis účty.

Čítajte aj: Ako získať prvých 1000 followerov na Instagrame

Creator Studio od Facebooku je jednoduchá platforma, na ktorej si v priebehu krátkeho času dokážete naplánovať posty, či IGTV videá a je zadarmo. Stačí sa zaregistrovať do svojho účtu a plánovať. Pozrite si jednoduchý návod od top špecialistky na Instagram Tami Gončárovej:

https://vimeo.com/352315925/7d99499eae?fbclid=IwAR0tc5U3MLFMRKQm1UKldRSOueNubwhNexkdA7B8AVZh53RZSzFVRc5G714

Postupne pribudne aj prehľad toho, kto sa o vašej stránke zmienil alebo kto vás označil.

Creator studio od Facebooku

Vyskúšali sme si plánovač aj v praxi a je naozaj jednoduchý. Nižšie je náš prvý naplánovaný post. Bolo to rýchle, intuitívne a najmä sme nemuseli nič spätne upravovať ako pri plánovačoch tretích strán. Fungujú všetky označenia a hashtagy.

Idete do toho tiež?:)

https://www.instagram.com/p/B03z4C8IGWr/

Za skvelý tip ďakujeme Tami. Sledujte aj Instaraňajky a dozviete sa všetko potrebné pre vaše podnikanie.

https://www.instagram.com/p/B02iGWbojZr/

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu