Prestížna súťaž Podnikateľka Slovenska je tu opäť a v novom šate!

0
Prestížna súťaž Podnikateľka Slovenska je tu opäť a v novom šate!
podniatelka, podnikateľka slovenska, súťaž

Všetky podnikavé dámy majú príležitosť ukázať svoj úspešný biznis, a to celému Slovensku! Súťaž Podnikateľka Slovenska je tu opäť. A s množstvom noviniek.

Prestížna súťaž pre všetky podnikateľky odštartovala a tento rok prichádza v novom šate, odvážnejšia a prináša omnoho viac!

Súťaž prebieha pod hlavičkou Slovak Business Agency (SBA). „Je to súťaž, ktorú chceme a budeme podporovať, pretože aj pre SBA je to jedinečná príležitosť pozitívnym a zrozumiteľným spôsobom prezentovať podnikanie ako také a jeho benefity pre spoločnosť,“ povedala riaditeľka súťaže Podnikateľka Slovenska Lucia Veselská.

podnikateľka slovenska, súťaž, lucia veselská
Zdroj: archív súťaž podnikateľka Slovenska

Nový ročník, nový dizajn

Súťaž má za sebou bohatú históriu, bude sa konať už po 18. krát. Aktuálny ročník súťaže Podnikateľka Slovenska v sebe snúbi to najlepšie z predošlých rokov a nový dizajn. Vo štvrtok 12. októbra bola oficiálne spustená nová webstránka, na ktorej sa návštevníci okrem možnosti vyplnenia prihlasovacieho formulára dozvedia viac o porote, pravidlách súťaže či jej histórii. V priebehu jesene sa môžu tešiť aj na zaujímavé rozhovory s porotkyňami a porotcami, tipy a triky na podnikanie, pozvánky na podujatia aj zaujímavé videá.

Okrem webstránky viac informácií o súťaži nájdu fanúšikovia prostredníctvom Facebooku, kde sa naviac môžu zapájať aj do denných súťaží o darčeky.

Prihlásiť môžete aj svoju susedku či svokru

Zapojiť sa prostredníctvom oficiálnej webstránky môžu všetky podnikateľky, ktoré vedú úspešný biznis, veria, že by svojím príbehom mohli ovplyvniť ďalšie Slovenky a že ich úspech by mal byť ocenený.

Poznáte vo svojom okolí podnikavú dámu, ktorej sa podarilo vybudovať úspešný biznis alebo naopak len začína a je inovatívna alebo niečím výnimočná? Prihlásiť do súťaže môžete nielen seba, ale aj podnikateľku vo svojom okolí, ktorá by si to podľa vás zaslúžila. Stačí vyplniť jej údaje vo formulári na webovej stránke do 5. decembra 2017.

Hlasovanie v etapách

Súťaž Podnikateľka Slovenska je postavená na princípe ľudového hlasovania, do ktorého vstúpi aj odborná porota. Po vytriedení správne vyplnených a platných prihlášok zasadnú odborníci v oblasti podnikania a médií, aby spoločne vybrali tri nominantky v každej zo štyroch kategórií, a to Začínajúca podnikateľka, Výnimočná podnikateľka, Inovatívna podnikateľkaÚspešná živnostníčka. Následne bude spustené ľudové hlasovanie, ktoré rozhodne o definitívnych víťazkách v jednotlivých kategóriách ako aj Podnikateľke Slovenska 2017.

Mená najúspešnejších podnikateliek sa dozviete na slávnostnom galavečeri 10. januára 2018 v Stĺpovej sieni Slovenskej filharmónie v budove Reduty v Bratislave.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu