Pripojilo sa k nám viac ako 400 žien – na našom zdraví nám skutočne záleží

0
Pripojilo sa k nám viac ako 400 žien – na našom zdraví nám skutočne záleží

Prvé online podujatie PRE ZDRAVIE ŽENY zožalo úspech. Live prenos si užilo vyše 400 žien, ktorým záleží na ich mentálnom a fyzickom zdraví. Podľa prvých ohlasov konferencia priniesla množstvo pozitívnej energie do domácností.

Konferencia Pre zdravie ženy sa kvôli koronavírusovej pandémii zo začiatku marca 2020 presunula na október, no ani vtedy sa nepodarilo uskutočniť klasickú offline verziu s priamym kontaktom medzi ľuďmi a rečníkmi, cvičením a rôznymi vyšetreniami. Akčné ženy, ktoré podujatie organizovali, však mysleli aj na sprísnené opatrenia a vytvorili online platformu. Práve vďaka nej sa mohli stovky slovenských a českých žien počas soboty 10.10.2020 stať súčasťou konferencie, vypočuť si množstvo informácií o zdraví aj si poriadne zacvičiť. 

“Ukázalo sa, že aj online môže byť “živý” a plnohodnotný autentický event. Nesmierne ma teší, že počas celého prenosu sa účastníčky živo zapájali, diskutovali a pýtali sa množstvo otázok. Výhodou bolo, že aj otázky, na ktoré spíkri nestihli odpovedať ihneď, obratom odpovedali po svojej prednáške priamo v chatovej konverzácii so ženami. Všetci tak ostali spoločne v živom kontakte a rozprave,” hovorí organizátorka eventu Martina Novotná.

Program bol skutočne nabitý a bohatý, o čom svedčia aj reakcie rečníkov aj divákov. Cvičenie striedali prednášky a diskusie, ktoré rozobrali ženské telo priam na súčiastky a odborníci hovorili o fyzickom i duševnom zdraví, na ktoré nesmieme nikdy zabúdať. 

Spíkri, ktorí boli súčasťou podujatia, pridávajú prvé pozitívne ohlasy:

Janette Šimková: “Ďakujem a úprimne oceňujem, ako ste túto výzvu so cťou dali a urobili veľa pre osvetu a podporu, hlavne v týchto časoch. Bolo mi veľkým potešením a som vďačná, že som mohla byť pri tom. Nech sa vám v znásobenej podobe vráti, čo ste tak veľkoryso ľuďom venovali.”

 

koučka Janette Šimková

Zuzana Ondrisová: “Milé akčné ženy, ďakujem veľmi pekne za pozvanie, skvelú a perfektne zorganizovanú konferenciu, váš čas,energiu a vytrvalosť priniesť takýto event ľuďom online formou. Klobúk dole! Bolo mi cťou a potešením. Ste skvelé,nech sa vám aj naďalej darí!”

MUDr. Daniela Kafková: “Výborná atmosféra v zákulisí a perfektní organizace! Jsem šťastná žena, protože práce, kterou dělám, mě velmi baví a naplňuje”.

Prečítajte si aj rozhovor s psychiatrom Pavlom Černákom

 

psychiater MUDr. Pavel Černák

Aká bola spätná väzba účastníčok?

Bibiana Baiba Rajjová: “Celá online konferencia bola pre mňa veľmi inšpiratívna a zaujímavá. Ďakujem vám, dámy!”

Katarína Ilievová: “Dobrý deň milé dámy, v prvom rade by som sa Vám rada poďakovala za organizáciu skvelej soboty pod vašou skvelou taktovkou. Už teraz viem, že sa veľmi rada zúčastním tej nasledujúcej. Sama som učiteľkou yogy a okrem iného sprevádzam dámy k zdravému a vedomejšiemu prístupu k životu a sama k sebe. Ako 18-ročná som prežila meningitídu, posedela si pár dôb na vozíku, učila sa nanovo chodiť, písať, žiť a veriť v seba. Vzísť z popola. Dnes túto získanú láskavú disciplínu učím svoje okolie. Lebo zázraky sa dejú presne tak ako neexistujú náhody… Preto mi vaše témy pohladili dušu a podporili na nie vždy ľahkej ceste”.

Kristína Majerová: “Konferencia bola prínosná, po dlhšej dobe som si výborne zacvičila a dozvedela som sa veľa nového. Ďakujem!”

 

“Cítime obrovskú vďaku za prejavenú dôveru a tiež energiu, ktorú sme si posielali na diaľku. Rada by som sa aj touto cestou poďakovala všetkým našim partnerom, ktorí sa zapojili do našej aktivity a stali sa tak súčasťou prvého online prenosu PRE ZDRAVIE ŽENY. Už teraz sa tešíme na tvorbu ďalšieho ročníka a veríme, že sa nám podarí priniesť zaujímavé, nové a podnetné témy,” hovorí organizátorka Martina Novotná.

Online záznam z eventu

“Pri šírení Covid-19 musíme mať pre každý prípad plán B. S nami máte záruku, že sa každý virtuálny event zrealizuje a každý účastník z neho dostane aj záznam, čo znamená, že nemusí absorbovať celé dianie, pokiaľ mu to v aktuálny čas podmienky doma neumožňujú. Výhodou je tiež, že si všetky fakty a praktické informácie môže následne zopakovať,” prizvukuje organizátorka.

V cene je aj darček

V cene vstupenky bol zahrnutý online vstup na celodenné prednášky, darčeková taška, ktorá na účastníčky čaká v Bratislave alebo je možnosť doručiť ju domov. Dámy majú možnosť využiť zľavy a pozornosti od partnerov podujatia.

Medzi darčeky patrili:

  • bezplatná konzultácia v oblasti nefrológie od Biohem,
  • konzultácia v hodnote 30 eur od Kafka dent,
  • motivačná záložka do knihy od Life koučing,
  • zľava 15% na cvičenie do konca októbra na Pilates s Miou,
  • konzultácia zdarma od výživovej poradkyne a 20% zľava na jej služby od Nediétuj,
  • bezplatný rozbor a trojdňový jedálniček od Fit curves a ďalšie drobnosti.

    Živé vysielanie prebehlo 10. októbra od 9.00 do 16.30.

žiadne príspevky na zobrazenie