Profesionálne a za pár minút vybielené zuby môžete mať aj v pohodlí domova

0
Profesionálne a za pár minút vybielené zuby môžete mať aj v pohodlí domova

Nielen pre ženy je krása spôsobom vyjadrenia a spoločenskej potreby. Každý jeden z nás sa snaží vo vojom okolí zapôsobiť a zaujať nielen svojou inteligenciou, empatiou a inými pozitívnymi povahovými vlastnosťami, ale aj pôvabom, pod ktorého vytvorenie sa podpisuje viacero faktorov. A práve krásny a žiarivo biely úsmev je jedným z tých najdôležitejších, pričom ho vo výraznej miere podceňujeme. Dôvod je ten, že na udržiavanie dokonale čistej a bielej zubnej skloviny nemáme čas ani peniaze.

K profesionálne a za pár minúť čistým a bielym zubom sa však môžete dopracovať aj v pohodlí domova. Moderné bieliace pásiky sú obľúbeným a cenovo dostupným spôsobom bielenia zubov, ku ktorému nepotrebujete žiadne špeciálne postupy, prípravky ani veľa peňazí.

Domáce bielenie zubov so zárukou zosvetlenia zubnej skloviny

Žiarivo biely úsmev bez návštevy zubára už nie je v dnešnej dobe nesplneným snom, ale realitou, o ktorej sa môžete presvedčiť aj vy. Reč je o domácom a veľmi jednoduchom bielení zubov prostredníctvom bezpečných, cenovo dostupných bieliacich pásikov s obsahom aktívnych zložiek, ktoré zubnú sklovinu rýchlo zosvetlia bez jej poškodenia.

Bieliace pásiky Crest sú určené na domáce použitie bielenia zubov, ktoré vaše zuby nepoškodí. Dôvodom je fakt, že samotný proces bielenia prebieha formou 30 minútovej aplikácie a pôsobenia pásikov na vrchných aj spodných zuboch v priebehu dvoch až troch týždňov (v závislosti od zvoleného produktu).

Microgen/Shutterstock.com

Bieliace pásiky na postupný proces bielenia zubov bez záťaže

Bielenie zubov bieliacimi pásikmi si ľudia obľúbili pre ich nenáročnú aplikáciu a šetrný spôsob bielenia. Technológia zosvetlenia skloviny a účinok aktívnych zložiek z pásikov pôsobí postupne, takže zuby nie sú zaťažené silnou intenzitou bielenia ako u zubára. Už po pár dňoch, v mnohých prípadoch okamžite a v závislosti od pôvodného zafarbenia zubov, sú zuby viditeľne belšie a profesionálne i šetrne ošetrené.

Bieliace pásiky pritom obsahujú zložky, ktoré nájdete aj v ambulancii u zubára a môžu bez problémov konkurovať bieleniu laserom. Pásiky boli tiež podrobené klinickým testom, aby bolo zaistené a garantované čo najšetrnejšie bielenie zubov bez ich poškodenia.

Ak sa teda chcete dopracovať k žiarivo bielym zubom bez prítomnosti a vysokého poplatku u zubára, bieliace pásiky sú skvelá a bezpečná náhrada.

Zdroj obrázku: Josep Suria/Shutterstock.com

Ohodnoťte článok

5

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu