NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY BLOG INŠPIRÁCIE KNIHY MAGAZÍN RECEPTY ZDRAVIE ZDRAVIE

Rýchle, zdravé a chutné recepty? Nie, to nie je mýtus!

REDAKCIA
Share
kucharka

Väčšinou si myslíme, že ak ide o zdravé stravovanie, musíme siahnuť po zložitej príprave jedla a ťažko dostupných surovinách. Alebo sa obávame, že tieto zdravé jedlá nebudú vyhovovať našim chuťovým pohárikom.

Vôňa nesúca sa široko-ďaleko, vyvážená hodnota jedál, pastva nielen pre oči a chuť rozplývajúca sa na jazyku. V takomto duchu sa nesie nové, v poradí už tretie pokračovanie špeciálnej edície, ktorá počtom viac ako 55 000 kusov patrí k najpredávanejším kuchárskym knihám na slovenskom trhu – Z fitka do kuchyne špeciál III alebo Varím zdravo, chutne a s láskou.

Z fitka do kuchyne

Z fitka do kuchyne

Čo kniha ponúka?

Kniha, ktorá v praktickej strunovej väzbe ukrýva 175 chutných a zdravých receptov, sa stane vašou výbornou spoločníčkou v kuchyni pri príprave detailne prepracovaných jedál na každú príležitosť.
Nakoľko celá filozofia tvorcov sa odvíja od zdravého životného štýlu, v tejto novinke nájdete cenné rady, tipy a myšlienky nesúce sa v duchu, že práve naše telo máme len jedno a zaslúži si, aby sme ho rozmaznávali tými najkvalitnejšími chuťovkami pripravovanými s láskou a z prvotriednych surovín.

Viac ako rutina

Častokrát sa i vám, akčným ženám, stáva, že ste stratili inšpiráciu a neviete, čo v kuchyni
vykúzliť? Varenie je pre vás skôr povinnosťou ako príjemným kulinárskym zážitkom? Zmeňte to. Aj malé zmeny prinášajú veľké úspechy. Vďaka novej parťáčke v kuchyni nadobudnete stratenú energiu, osvojíte si správne stravovacie návyky, ktoré budú nápomocné pri chudnutí či formovaní postavy.

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuHoci ste dostatočne akčné, ale neobľubujete varenie, pretože máte pocit, že v kuchyni
strávite priveľa času a bojíte sa, že jedla bude málo? Každý recept obsahuje údaj ako časový, tak i počet porcií, koľko pripravíme z jednej dávky. Budete si môcť naplánovať či už rodinný výlet s chutnými snackmi alebo oslavu s priateľmi a dokonca dopriať im zdravé chuťovky aj v prípade, ak bojujú s rôznymi intoleranciami alebo sú vegáni, či vegetariáni.
Každý recept je obohatený o tieto údaje, a preto varenie nebolo nikdy jednoduchšie.

Recept na kurací perkelt

Recept na kurací perkelt

Pestrosť receptov

Na jednotvárnosť jedál zabudnite. Recepty priamo z Fitshaker kuchyne sú rozdelené do 13 pomocných kategórií – od nápojov, cez šaláty, cestoviny, ryby, až po príležitostné chuťovky, rozlíšených praktickými rôznofarebnými viditeľnými záložkami a štítkami, ktoré určite oceníte.

Ak doma máte mlsné jazýčky rôzneho veku a už ste unavené variť trojaké chuťovky, kniha prináša špeciálny dodatok pre vás, milé mamičky. Do knihy je pri vybraných receptoch zaradený štítok vypovedajúci o vhodnosti jedla pre detičky od 1, 1,5 alebo od 2 rokov. Takto uvaríte chutný obed oveľa rýchlejšie a ušetrený čas v kuchyni venujete svojím ratolestiam alebo sebe samej.

fitshaker recepty

Bonusy ku knihe Z fitka do kuchyne

Kto sa podieľal na knihe?

Z fitka do kuchyne ŠPECIÁL III nie je len o obyčajne-neobyčajnom jedle. Vďaka tipom a trikom od tých najpovolanejších v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu – trénerov, inštruktorov a výživových poradcov ako napríklad Andrejka Peniaková, Olinka Bartalská, Matúš Špirko, Margit Slimáková, Ivka Eľková, Mirka Luberdová, Janka Sremaňáková, atď., sa tvorcovia snažili ozvláštniť jedlo o rôzne zaujímavosti, vychytávky spod pokrievky. A v neposlednom rade aj o veľmi dôležité výživové hodnoty prepočítané na jednu porciu.

Prečítajte si aj rozhovor s Mirkou Luberdovou o jej ceste k výžive

Každý, kto si túto novinku zakúpi, získava extra BONUS – 2x vzorový redukčný ONLINE jedálniček pripravený v spolupráci s profesionálnou špecialistkou na výživu a zakladateľkou konceptu Jedálničky.sk – Ivkou Eľkovou, pričom jeden jedálniček je na mieru vytvorený pre vegetariánov.

Celý Fitshaker tím verí, že túžba mať z varenia radosť a nie starosť bude vďaka tejto novinke splnená. Prajú vám veľa úspechov, aby ste boli dostatočne motivované nielen variť, ale aj žiť zdravo, chutne a s láskou!
Knihu Z fitka do kuchyne Špeciál III pripravenú s láskou pre vás, milé Fitshakeráčky,
nájdete vo všetkých kníhkupectvách, alebo priamo na www.fitshaker.sk v sekcii E-SHOP.

Foto na titulke: smuggbugg.com

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X