Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN OSOBNÝ ROZVOJ

Sila prvého dojmu alebo kým chcem byť počas COVID-19?

REDAKCIA
Zdieľať
zena

Najmä v poslednom čase sa spoločnosť polarizuje a vznikajú rôzne protichodné názory. Nedávno sme boli toho svedkami, keď sa Slovensko rozdelilo na dva tábory – za a proti celoplošnému testovaniu.

V ktorej zóne ste sa počas posledných dní nachádzali vy a ľudia okolo vás?
Dali ste sa strhnúť hnevom, strachom a emóciami iných ľudí, alebo ste si dokázali zachovať vnútornú rovnováhu a pokojné reakcie?

Sila prvého dojmu


Renáta Taligová, s ktorou sa môžete vidieť už tento piatok, je jednoznačne v zóne rastu. Už v piatok, 6. novembra sa naučíte na webinári Sila 1. dojmu všetko o tom, ako vytvoriť pozitívny prvý dojem.

Vyskúšajte si konkrétne techniky, ktoré vám umožnia ukázať váš skrytý potenciál. Dozviete sa aj tipy a triky, ako si utvoriť ten správny prvý dojem o ostatných ľuďoch a aké je dôležité dať i dostať druhú šancu.

KEDY: piatok 6. novembra 2020 o 18:00

  • Každý účastník dostane po webinári ZÁZNAM

Popis: zážitkový webinár o vytvorení pozitívneho 1. dojmu pri 1. kontakte, o ktorom rozhoduje prvých pár sekúnd a máte iba 1 šancu – na pracovnom pohovore, pri pracovnej prezentácii, na prvom rande… Všade je dôležité, ako na svoje okolie zapôsobíte.

Dostanete odpovede napríklad aj na tieto otázky:

  • Ako zanechávať pozitívny dojem slovami i bez slov?
  • Ako odbúrať trému a vnútornú neistotu?
  • Ako prebudiť svoju charizmu a osobné čaro?
  • Ako dosiahnuť, ale aj prejaviť úprimný záujem?
  • A ako pri tom všetkom ostať sám sebou?
  • Vyskúšate si konkrétne techniky, ktoré nám umožnia ukázať náš neraz skrytý potenciál, ale dozviete sa aj tipy a triky, ako si utvoriť ten správny prvý dojem o ostatných ľuďoch a aké je dôležité dať i dostať druhú šancu

Kto je Renáta Taligová?

Lektorka, koučka, motivátorka, kariérna poradkyňa

Zameriava sa najmä na osobnostný a kariérny rast svojich klientov metódou otvárania ich prirodzeného potenciálu, silou vnútornej motivácie a pozitívneho vzťahu k sebe samému.Pomáha im odstraňovať vnútorné bariéry, budovať emočnú imunitu, odolnosť voči stresu, efektívne komunikovať a vytvárať silný prvý dojem.

Učí ich spoznávať, kultivovať a využívať svoju jedinečnú reč tela, a zároveň vedieť odhadnúť obchodného partnera za pár sekúnd.Vo firemnom prostredí implementuje účinnú firemnú kultúru a vytvorí stratégiu permanentného budovania silnej a jedinečnej značky. Do svojej práce vkladá energiu, odhodlanie a nové prístupy, aby boli jej kurzy zážitkom a novým impulzom v pracovnom i osobnom živote jej klientov.

Foto na titulke: thomasingenderland.com

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X