Škriniar sa objavil v tréningovom kempe Interu Miláno, no podľa Talianov je len krok od prestupu do Paríža

10.7.2022 (Webnoviny.sk) – Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Milan Škriniar sa zapojil do prípravy talianskeho Interu Miláno pred začiatkom sezóny 2022/2023.

Web football-italia.net s odvolaním sa na známy taliansky športový denník La Gazzetta dello Sport však referuje, že očakávaný odchod 27-ročného zadáka do Paríža St. Germain je na spadnutie.

Rokovania budú pokračovať

Rodák zo Žiaru nad Hronom sa momentálne zotavuje zo zranenia, ktoré utrpel na konci uplynulej sezóny 2021/2022 a tréningovom kempe „nerazzurri“ by sa nemal príliš zdržať, pretože funkcionári Interu a PSG budú na budúci týždeň opäť rokovať a pravdepodobne spečatia Škriniarov transfer do Paríža.

Inter asi zníži požadované odstupné

Podľa spomenutého denníka sú rozhovory medzi oboma klubmi v pokročilej fáze a Inter je pripravený znížiť požadované odstupné za obrancu.

Škriniar by mohol z Milána odísť za 65 miliónov eur vrátane bonusov namiesto pôvodne požadovaných 70 miliónov. Samotný hráč sa už údajne dohodol na podmienkach kontraktu so šampiónom francúzskej Ligue 1.

Viac k témam: Ligue 1, Prestup
Zdroj: Webnoviny.sk – Škriniar sa objavil v tréningovom kempe Interu Miláno, no podľa Talianov je len krok od prestupu do Paríža © SITA Všetky práva vyhradené.