Skutočný príbeh: Ako som si mohla vybrať takého hrozného partnera?

0
Skutočný príbeh: Ako som si mohla vybrať takého hrozného partnera?

„Ktorá vaša fotografia vyjadruje úplné dno?“ Tak znela otázke na portáli Quora. Autumn Smith sa vzápätí podelila o svoj životný príbeh. Pridala svoju fotografiu s malou, len dvojtýždennou dcérkou. Píše:

Z tejto fotografie môžete byť zmätení. Nemá byť narodenie dieťaťa tým najšťastnejším obdobím vo vašom živote? Najmä ak je to vaše prvé dieťa.

To bol deň, keď som zistila, že môj priateľ, jeho otec, ma podvádza.

Prvýkrát od pôrodu som sa obliekla a nalíčila, takže som dúfala, že mu opäť budem pripadať žiadúca.

Nikdy predtým som sa necítila tak ponížene. Išla som do parku tráviť čas so svojou dcérou a premýšľať o veciach. Mohli by ste ma odsudzovať, keďže bola ešte taká malinká, ale musela som odísť z domu.

Odfotila som nás, aby som zdokumentovala jej prvý návštevu v parku. Ani som sa na svojho priateľa nehnevala, ako by ste mohli predpokladať.

Bola som nahnevaná sama na seba. Cítila som sa ako najväčšie zlyhanie. Ako som si mohla vybrať takého hrozného partnera? Hrozný otec pre môj krásny, vzácny dar.

Bola pre mňa všetkým, odkedy som sa o nej prvýkrát dozvedela, a sklamala som ju už predtým, ako sa jej život začal. O mesiac neskôr som ho konečne konfrontovala s jeho podvádzaním. Dostali sme sa do slovnej potýčky, čo viedlo k tomu, že ma fyzicky napadol. Nebolo to prvýkrát, čo sa to stalo, ale bolo to zďaleka najhoršie.

Odišla už na druhý deň

Som taká hrdá, že môžem povedať, že som odišla na druhý deň, keď bol v práci. Bola to tá najťažšia vec, akú som kedy urobila, ale teraz sa konečne môžem pozrieť do očí svojej dcéry a necítiť sa vinná. Viem, že jej dávam ten najlepší život, aký môžem poskytnúť, čo je všetko, čo môžem urobiť. Musela som si odpustiť, že som si vybrala jej otca, pretože ak by som to neurobila, zožralo by ma to zaživa.

„Sklamala som ju už predtým, ako sa jej život začal.“

Zdieľam tento príbeh, aby ktokoľvek, kto je v násilnom vzťahu, videl, že je možné odísť.

Neskôr k svojmu príspevku dopísala: Myslela som, že pridám fotografiu, aby som ukázala, že sa nám teraz darí. Zajtra má rok.

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Po polročnom chodení sa mi zrazu neozval

Odpovede z portálu Quora nenechali na seba dlho čakať

Barbara Fox

Ste krásny pár, vy a vaša dcéra. Podvádzanie jej otca svedčí o jeho nedostatkoch, nie je to o ničom, čo ste urobili alebo neurobili. Jeho fyzické týranie bolo zločinom a hanebným činom, ktorý ste nevyprovokovali, ani si ho nezaslúžili. Požehnanie pre vás a vaše drahé dievča a nech nájdete takých, ktorí vás budú milovať také, aké ste, a nech vám dajú lásku a láskavosť, ktorú si zaslúžite.

Michelle LaBrie

Plakala som pri čítaní toho, čo si napísala. Moji dvaja starší synovia prežili kvôli otcovi toho tak veľa! Kvôli svojmu životnému štýlu zomrel vo veku 50 rokov. Verte mi, že to ovplyvňuje naše dospelé deti a ich sebavedomie. Sú to inteligentní dobre vyzerajúci muži stredného veku. Žiaľ, keď s nimi niektorý rodič zaobchádzal zle, pozerajú sa do zrkadla a povedia si: čo je na nás také zlé?

Leslie Hamm

Ďakujeme, že ste mali odvahu podeliť sa s nami o svoj príbeh! Je veľa žien v rovnakej situácii, a ak si toto prečítajú, dá im to silu a odvahu odísť. Bola som v násilnom vzťahu, ignorovala som varovné signály a vydala som sa za neho. Naposledy ma tak zbil, že aj policajti boli pobúrení a mimoriadne súcitní. Odišla som od neho, ale máme spolu 3 deti a ja, rovnako ako vy, často myslím na to, ako som si mohla vybrať takého idiota za manžela a otca mojich detí! Keby sme len mohli vrátiť čas!

Zdroj: Quora.com

žiadne príspevky na zobrazenie