Skutočný príbeh: Niečo vo mne hovorilo, že sa s ním stretnem znova

0
Skutočný príbeh: Niečo vo mne hovorilo, že sa s ním stretnem znova

Rok a pol som so svojím partnerom vo vzťahu na vzdialenosť. Bola som na spontánnej dovolenke v Španielsku, išla som tam sama za sestrou. Večer predtým som si kúpila lístok a zostal som iba 3 dni. Mimochodom, som zo Švédska…

Dôvod, prečo som si vzala túto krátku dovolenku, bol vyčistiť si hlavu. Potrebovala som čas na oddych a na zabudnutie na svoje posledné zlomenie srdca. Myslela som si, že slnko a atmosféra v Španielsku to urobia. Prvú noc, keď sme sa rozhodli ísť do nočného klubu, som si naozaj užívala. Tancovali, rozprávali sme sa s ľuďmi a cítili sa jednoducho šťastné.

Zaujímavý muž v klube

Všimla som si chlapíka, ktorý stál na druhej strane klubu, ktorý pozeral na mňa. Moja sestra mi zašepkala, že si myslí, že je roztomilý, a zaujímalo ju, na koho sa pozerá. Nemohla som si pomôcť, ale čudovala som sa sama sebe, pretože tento výlet nebol za účelom spoznania niekoho nového. Pripomenula som si to a pokračovala v pretancovaní noci. Zrazu tento muž stál za mnou na tanečnom parkete. Neotočila som sa.

Moja sestra a jej priateľ ma do neho strčili a ja som sa na neho iba pozrela a ospravedlnila sa, že som do neho narazila. Potom som išla do baru, a on išiel za mnou. Povedala som si, že „dobre, radšej sa s ním porozprávam,“ pretože, úprimne povedané, bol neuveriteľne roztomilý. Keď som sa s ním začala rozprávať, pochopila som, že sotva hovorí nejakou angličtinou. Odpovedal mi po francúzsky, a to nebol jazyk, ktorý by som poznala. Ale aj tak sme nejako komunikovali. Všetko sa skončilo tým, že ma nasledoval domov do bytu a tam sme celú noc hovorili. Áno, vlastne hovorím. O živote. O všetkom.

bar
Foto: pixabay.com

Bolo to niečo výnimočné a ten pocit, ktorý som mala, bolo niečo, čo som už dlho, dlho nezažila. Nasledujúci deň sme sa opäť stretli. Rovnaký nočný klub, ale tentoraz som ho nasledovala ja domov. Predstavte si moju pohľad, keď som zistila, že býva v stane. Ale to bola jedna vec, kvôli ktorej som sa chytila. Bol záhadný. Nerobili sme nič, nikdy sa o to ani nepokúsil. Len pár jemných bozkov a celú noc ma objímal.

Rozlúčka

Deň potom som sa musela ponáhľať na letisko. Nechal ma pred bytom a vedela som, že ho vidím naposledy. Pozrel na mňa a povedal: „Skutočne ťa chcem ešte vidieť.“ Srdce mi búchalo. “Ak by si chcela, uskutočníme to,” pozrela som sa mu do krásnych očí a jediné, čo som mohla povedať, bolo “Áno”. Stáli sme tam niekoľko minút a objali sa, kým nenastala realita a ja som vedela, že musím utekať. “Zbohom” povedala som mu nakoniec.

Sedela som s úsmevom na tvári počas letu domov. Niečo vo mne hovorilo, že sa s ním stretnem znova. Nevedela som, ako alebo kedy, ale jednoducho som to vedela.

A tak som aj urobila. Teraz je to o 1,5 roka neskôr a verte mi, že to bola náročná jazda. Veľakrát som si priala, aby som ho vôbec nestretla. Moja láska obrátila môj život hore nohami a môj život sa úplne zastavil. Stretávame sa raz za mesiac a je veľa sa hádame, keď sme spolu. V hĺbke duše viem, že to nikdy nebude fungovať, ale niečo vo mne mi hovorí, že ho nemôžem nechať ísť. Niečo vo mne sa ho tak silno drží. Nie je to ľahké a nikdy to ani nebolo.
Som si istá, že sme sa stretli z nejakého dôvodu. Sme pár, ktorý má stráviť celý život spolu alebo žiť oddelene. Ešte to však neviem.

Zdroj: www.longdistancerelationships.net, pixabay.com

žiadne príspevky na zobrazenie