Smart hodinky: Poskytnú neustály prehľad a dostanú vás opäť do formy

0
Smart hodinky: Poskytnú neustály prehľad a dostanú vás opäť do formy

Kým hodinky z radu tých inteligentných zdobia najmä zápästia našich polovičiek, mnohé z nás zostávajú aj naďalej verné ich štandardnej podobe. Súčasný trh sa však prispôsobuje aj nežnejšiemu pohlaviu, dizajnové smart hodinky tak čoraz častejšie oslovujú aj mnoho žien. Ak jedny ešte nevlastníte, prečítajte si, čo môžete ich kúpou získať.

Každý jeden deň ich máte na zápästí. Vo svete prerazili a stali sa naším obľúbeným doplnkom. Sú funkčné a navyše môžu byť aj neskutočne dizajnové. Ak tieto hodinky navyše nahradíte ich technologickejšou verziou, získate celý rad kvalít. Ukazovateľ času tak nebude jedinou dôležitou funkciou, inteligentné hodinky ich majú oveľa viac, než by ste možno pôvodne očakávali.

Poskytnú vám neustály prehľad

Stačí ich spárovať so smartfónom a získate jednoduchý prístup ku všetkým notifikáciám bez toho, aby ste sa museli dotknúť mobilu. Ak však siahnete po modeli vyššej triedy, budete môcť aj písať a priamo volať prostredníctvom týchto hodiniek. Čoraz vítaná je aj možnosť platenia týmto doplnkom a pokiaľ máte o takéto platby záujem, medzi jednotlivými parametrami hľadajte podporu NFC technológie. Budík, stopky či kalendár, toto všetko je úplná samozrejmosť. Túžite po modeli, ktorý vám bude neustále zobrazovať čas? Zamerajte sa na funkciu Always On.

Prečítajte si aj: Prečo je Facebook modrý alebo 10 zaujímavostí o sociálnej sieti

 

techniky produktivity

Nadštandardný rad funkcií

Pri niektorých pokročilejších verziách natrafíte aj na prístup do internetového prehliadača, možnosť sťahovania či dokonca aj streamovanie hudby. Patríte k nadšencom fotenia? V takom prípade sa poobzerajte po verzii s fotoaparátom. Rátajte však s tým, že ten využijete len príležitostne a najmä pri fotení momentiek, fotky vysokej kvality vám umožní iná vhodnejšia technika.

Ponuka ženských modelov nemá limity

Minimalistické, tie športové či skutočný dizajnový unikát. Existuje celý rad inteligentných hodiniek v ženskom prevedení, určite tak nájdete dokonalú náhradu za váš štandardný doplnok. Žijete športom a dbáte na svoje zdravie? V takom prípade je práve športové spracovanie pre vás to ideálne. Môžete si odsledovať počet krokov, odmerať tep a neraz použiť aj systém GPS pre ľahšiu orientáciu počas turistiky. Síce sú orientované najmä na športové aktivity a ich monitorovanie, o mnohých verziách by ste to na prvý dojem ani nepovedali.

Typickými príkladmi dámskych verzií sú napríklad smart hodinky Samsung Galaxy Watch, Huawei Watch GT2 alebo aj Xiaomi Amazfit GTS. Všetky spomínané typy sú naozaj imidžovými kúskami, ktoré uvítate nielen pri športových aktivitách. Takéto spracovanie budete totiž nosiť počas celého dňa, nakoľko podčiarknu váš výsledný outfit a budú vítaným doplnkom.

Zdroj obrázka:

GaudiLab / Shutterstock.com

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu