Šťastné a veselé akčné ženy v Bratislave rozdajú svoju energiu a nápady

0
Šťastné a veselé akčné ženy v Bratislave rozdajú svoju energiu a nápady
Nielen na Vianoce si želáme byť šťastné a veselé ženy! Príďte sa s nami naladiť na pohodové sviatky pokoja a radosti. Okrem skvelého programu nebude chýbať ani vianočný punč a akčné nákupy počas celého dňa priamo v Twin City Tower priestoroch.
Stretneme sa spolu už 8. decembra 2022 od 17:30 v krásnych priestoroch Kubis the Nook spoločne s Akčnými ženami. Nenechajte si ujsť večer plný Akčných žien, networkingu, motivácie a prekvapení v tombole. Na jednom mieste sa stretnú podnikateľky a ženy, ktoré sa podelia o svoj príbeh a skúsenosti, úspechy, ale aj pády, ktoré k podnikaniu a k nášmu životu neodmysliteľne patria.
Každá účastníčka dostáva v rámci vstupenky aj:
  • tombolový lístok,
  • vianočný punč a malé občerstvenie
  • darček od akčných žien
  • možnosť predvianočných nákupov od 11:00 – 19:00 priamo v Twin city vo foyeri.
Tešíme sa na vás!

PROGRAM:

Ako zabodovať na LinkedIn

Lucia Kočková vám prezradí na praktických príkladoch ako upútať na sociálnej sieti LinkedIn. Lucia pomáha jednotlivcom aj spoločnostiam nastaviť komunikačnú stratégiu značky, nielen na sociálnej sieti Linkedin, ale aj iných sieťach.

Ako byť šťastná a veselá žena a podnikateľka? – Panelová diskusia

Päť príbehov žien vám prezradí, aké to je plniť si vlastné sny, ako žiť šťastne, robiť to, čo vás v živote napĺňa, a nevyhorieť. Kde je tá zdravá hranica, keď je už práce príliš a čo znamená akčný prístup k životu. Stylistka a trénerka, vinárka, personalistka, lektorka excelu, či PR manažérka. Každá jedna z nich sa podelí o svoje know how na ceste za svojím snom.

Hurá, bude sa krstiť kniha!

Alexandra Vrábelová nám predstaví svoj nový román V tieni koridy. Štvornásobná akčná mamina pôvodne chcela byť novinárkou či policajtkou. Čomu všetkému sa venuje popri štyroch deťoch? Saška zvláda toho veľa. Vedie prvý online magazín pre podnikateľky a akčné ženy ako hlavná redaktorka a editorka www.akcnezeny.sk a popritom napísala už aj svoju tretiu knihu – V tieni koridy, ktorú uvedieme slávnostne do sveta na našom evente. Vo voľnej chvíli sa stíha venovať aj svojej ďalšej profesii – stylingu. Knihu si môžete zakúpiť aj priamo na mieste s podpisom od samotnej autorky.

Na koho sa môžete tešiť?

Jana Sliacka – Kto hľadá, ten nájde a ja mu rada pomôžem

Akčná mama troch detí, manželka, manažérka, podnikateľka a odborníčka na HR a recruiting. Ako sama priznala po prvej materskej dovolenke neodolala ponuke vrátiť sa späť do pracovného života, do inej firmy a do iného konceptu.
Však práve tam sa začala rodiť myšlienka firmy, ktorej je dnes už súčasťou nie len ako zamestnanec, ale aj ako partner cvmango.com
Je to portál s úžasnou myšlienkou, ktorý vnáša do oblasti recruitingu úplne nový rozmer. Ako Jana hovorí, svoju prácu robí najmä pri odbornejších pozíciách, kde sa často využívajú na hľadanie uchádzačov služby externých recruiterov, headhunterov alebo databázy, ako je aj cvmango.com, ktorých na bežných portáloch nenájdete.

Elena Bročková – Keď sa dejú zázraky nie len na Vianoce

Eli, ako ju voláme, vytvára príbehy o úspechoch klientov, ktorým sa ako PR konzultantka, komunikačná špecialistka a copywriterka plnohodnotne venuje. Ako sama hovorí – na obsahu záleží! Počas svojej profesionálnej kariéry mala šťastie a získala rôzne hodnotné skúsenosti z oblasti PR, CSR, sponzoringu, filantropie, projektového riadenia, event manažmentu a komunikácie.
Jej cieľom je byť vo svojej práci profesionálkou a poskytnúť vždy pridanú hodnotu svojim obchodným partnerom. Ako sama hovorí, nových výziev sa nebojí, dokonca je im plne otvorená, hlavne v oblasti komunikácie a budovania obsahu.

Zuzana Šmahelová – Ako sa pozerať na biznis očami zákazníkov?

Zuzka sa cez profesionálny tanec doslova pretancovala k skvelému vínu. Pracuje v sales teame pre značku Vinum Nobile Winery a jej hlavnou náplňou práce je oblasť ecommerce predaja a spravovanie sociálnych sietí, a aktivít spojených s budovaním značky na slovenskom trhu.
Ako Zuzana sama priznáva: “Eshop vinárstva, jeho inovácia, produktové kampane a rada jemne perlivých sýtených vín Frizzanvino sú mojou srdcovkou. Mala som to šťastie byť v tíme, ktorý sa podieľal pri uvedení našej frizzante novinky na trh. Spoločne sme vlastnými silami pracovali na vytvorení názvu, dizajnu etikety, prešli sme si spoločne kreatívnu jazdu v trvaní niekoľkých mesiacov. Úplná satisfakcia prišla, keď som si prvýkrát vychutnala na balkóne poriadne vychladené Frizzanvino Melvino Rosé a kolegom poslala správu s fotkou, že tak toto nám teda vyšlo.” Silnými vlastnosťami Zuzky sú spoločenskosť a prajnosť druhým.

Veronika Baláž – Robte to, čo milujete. Odpor zabíja dušu.

Vyštudovala mat-fyz, ale v súčasnosti sa venuje B2B, ako lektorka Excelu, programovania v Exceli a matematiky.
Cesta k tomu, čo ju dnes živí, nebola jednoduchá, práve naopak, zaviedla ju až k niekoľkomesačnému oddychu, po mentálne náročnej práci pre nadnárodné spoločnosti v oblasti telekomunikačných podvodov, billingu a pricingu. Jej vášňou bolo vždy učenie a to prenáša aj v svojej práci pre klientov – naučí vás ovládať Excel s ľahkosťou. Založila firmu Love2teach s.r.o., akčne buduje imidž excelu ako nástroju, ktorý vám dokáže skutočne uľahčiť život. Hovorí, že TERAZ je ten správny čas konať a pomáhať ľuďom zlepšovať sa po technickej stránke.

Adriana Nagy Finta – Tvoj štýl je tvoja sila

Adriana je hrdou majiteľkou slovenskej frančízy spoločnosti YURKOV.
Jej záľubou, a zároveň prácou, je pomáhať ľuďom nachádzať si cestu k svojmu vlastnému štýlu. V posledných rokoch sa venuje poradenstvu nielen v oblasti štýlu, ale aj v oblasti zdravia a rôznych foriem tzv. „zdravých športov“. Práve cez vlastné kurzy stále viac vníma, že človeka je dôležité vnímať ako celok. Harmóniu vyžarujeme vtedy, keď nie len náš výzor, ale najmä naše vnútro je v rovnováhe.

Lucia Kočková a sieť Linkedln

S písaným textom a tvorbou obsahu pracuje od ukončenia vysokej školy. V marketingu a komunikácii prešla od propagácie detských kníh, cez prácu v PR agentúre, pozíciu marketéra a hovorcu v súkromnej nemocnici, aj v korporáte, až po Head of Communication and Marketing v štátnej nemocnici.
Lucia aktívne tvorí obsah na sociálne siete pre Akčné ženy, Active life komunitu a Zaži karavaning a ako vášnivý milovník sociálnej siete Linkedin je nielen jej propagátorkou, ale aj tvorkyňou komunikačnej stratégie pre jednotlivcov, malé aj veľké firmy a konzultantkou. Pomáha jednotlivcom aj spoločnostiam nastaviť komunikačnú stratégiu značky a to aj na sociálnej sieti Linkedin či iných sociálnych sieťach.

Akčné nákupy

Okrem skvelých žien pre vás pripravujeme počas celého dňa od 11:00 – 19:00 aj Akčné nákupy. Tešiť sa môžete na značky, ktoré patria Akčným ženám. Napríklad Italka store, Jurkov štýl, pršiplášte Nezmok a ďalšie. Nebudú chýbať ani tričká, šaty či eko tašky od Akčných žien.

Vstupenky je nutné kupovať si v predstihu, v ďeň podujatia už nebudú dostupné.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu