Šťastné a veselé ženy prinesú do Košíc plné priehrštie inšpirácie a nápadov

V Košiciach sa 25. novembra stretnú pozitívne naladené akčné ženy, aby sa podelili o svoje nápady a nastavili sa na predvianočnú atmosféru. Pozývame vás na stretnutie zaujímavých a inšpiratívnych žien podnikateliek a influenceriek, ktoré prezradia, aká bola ich cesta a ako si splnili svoj sen. 

Želáme si byť Šťastné a veselé ženy, a nielen na Vianoce! Príďte sa s nami naladiť na pohodové sviatky pokoja a radosti. Okrem skvelého programu nebude chýbať ani vianočný punč. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a prekvapení.

Vstupenky si môžete zakúpiť tu:
https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/stastne-a-vesele-zeny-v-kosiciach

Na jednom mieste sa stretnú podnikateľky a ženy z biznis sveta, aby sa podelili o svoje skúsenosti, úspechy, ale aj pády, ktoré k podnikaniu neodmysliteľne patria. Na evente vás bude čakať prednáška o osobnom brande, potom bude nasledovať diskusia piatich podnikateliek na tému Ako začať podnikať a na záver sa budeme venovať téme leadershipu a influencerstva.

Kedy sa chystá podujatie?

Už v piatok 25. novembra 2022 o 17:30 hodine v Gesto cafe and brunch v Košiciach.

Každá účastníčka dostáva v rámci vstupenky aj:

  • tombolový lístok,
  • malé občerstvenie,
  • darček od akčných žien

Získate kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky! Inšpirácia, pozitívne príbehy, vianočný punč a najmä skvelá spoločnosť akčných žien, to je event Šťastné a veselé ženy v Košiciach.

Ako na osobnú značku?

Lucia Kočková vás prevedie témou osobný brand. S písaným textom a tvorbou obsahu pracuje od ukončenia vysokej školy. Marketing a komunikáciu má v malíčku, prešla od propagácie detských kníh, cez prácu v PR agentúre, pozíciu marketéra a hovorcu v súkromnej nemocnici, aj v korporáte. Lucia aktívne tvorí obsah na sociálne siete pre Akčné ženy, Active life komunitu a Zaži karavaning. Ako milovníčka sociálnej siete Linkedin je nielen jej propagátorkou, ale aj tvorkyňou komunikačnej stratégie pre jednotlivcov, malé aj veľké firmy a konzultantkou.

Ako začať podnikať?

Päť úspešných príbehov začínajúcich podnikateliek prezradí, aké to je plniť si vlastné sny v podnikaní na Slovensku. Pekárka, zubárka, majiteľka kaviarne, súkromnej kliniky, fitness centra, každá jedna z nich sa podelí o svoje know how na ceste za splneným snom.

Annamária Kočišová

Annamária pomáha začínajúcim podnikateľom a podnikateľkám z Košického kraja získať bankové financovanie na rozbeh. Keďže v minulosti podnikala, vie sa ľahko vcítiť do kože ľudí, ktorí uvažujú o vlastnom podnikaní. Teší sa, keď sa rozhodnú ženy podnikať, pretože ich podnikanie je zväčša kreatívne a cítiť za ním vôňu ženy. Po skončení štúdia na filozofickej a právnickej fakulte, pracovala v oblasti realít a ich financovania i na developerských projektoch v Košiciach. V minulosti  spolupracovala s  Karpatskou nadáciou na programe finančnej gramotnosti určenej ľuďom v ťažkej životnej situácii. Viac o tom ako Slovenská sporiteľňa podporuje začínajúcich podnikateľov a podnikateľky nájdete na www.zacinamepodnikat.sk.

Lenka Remeta

Splnila si sen mať vlastné podnikanie, keď pred štyrmi rokmi otvorila Scarlett Clinic. Cesta k podnikaniu nebola jednoduchá. Pracovala viac ako dvadsať rokov v zdravotníctve a svoj sen si začala plniť v rodinnom dome v malej obci Revúčka. Salónik Scarlett poskytoval služby v ošetrení pleti. Dnes má Lenka kliniku, ktorá poskytuje služby v oblasti chirurgie, plastickej chirurgie, ortopédie, maxilofaciálnej chirurgie a od leta tu nájdete aj zubnú ambulanciu. Lenka pracuje s Bio materiálmi a horúcou novinkou je parfum Scarlett, ktorý sama vyskladala.

Anna Mihaľová

Vyštudovala lekársku fakultu a skúsenosti naberala na súkromnej klinike. Keď sa stala mamou, jej túžba otvoriť si vlastnú modernú prax, otvorenú inováciám s cieľom priniesť pacientom najmodernejšie a miniinvazívne možnosti ošetrenia, zosilnela natoľko, že si s päťmesačným bábätkom začala svoj sen plniť. Dnes má Anna vlastnú zubnú ambulanciu ElegantSmile a to je iba začiatok jej plánov.

Dana Alezárová

Keď prišla o prácu, dala chcela sa vydať na cestu podnikania. Keďže je vášnivou milovníčkou kávy, jej zameranie bolo jasné. Danka roky úspešne manažovala projekty, vedela si teda zrátať cash-flow aj spísať, čo potrebuje, aby uspela s kaviarňou na košickom sídlisku. Svojim zákazníkom ponúka výbornú kávu a vymýšľa k nej ďalšie zážitky. Danku nezlomila ani koronakríza. Keď nemohla mať výdaj kávy cez okienko, začala ponúkať kávové vouchere a ku každému tričko s logom kaviarne grátis. Drží sa hesla: “Dobré vzťahy a dôvera klientov, sú základom úspechu v našom segmente.“

Zdenka Čepeková

Už tri roky pečie pečivo z domácich receptov pre Košičanov na sídlisku Nad jazerom, ale svoje výrobky dodáva aj do reštaurácií. Pochádza z Vranova nad Topľou, ale už takmer 30 rokov žije v Košiciach. Zdenkiným cieľom je dať ľuďom lahodnú chuť, čerstvosť a domácu kvalitu pečiva bez toho, aby to oni museli robiť doma a ušetrili si čas pre rodinu a svoju prácu.

Miroslava Handriková

Je majiteľkou súkromnej materskej školy v Michalovciach. Mirka na vlastnej koži zistila, aké administratívne náročné je založiť si vlastné predškolské zariadenie. Odradiť sa ale nenechala a dnes riadi súkromnú materskú školu. Za jej pohnútkami podnikať stál silný vnútorný impulz byť prospešná pre spoločnosť. Mirka si zakladá na kvalitných učiteľoch, preto personál v jej škôlke je zodpovedný, flexibilný, vzdelaný a hlavne dokáže využiť a rozvinúť potenciál detí.

Aké je to byť líderkou medzi mužmi a influencerkou?

Dve inšpiratívne ženy zastávajúce „mužské“ pozície zas prezradia, ako preraziť medzi mužmi vo vysokých funkciách a dokonca ich riadiť a zachovať si pritom ženskú tvár.

Lenka Smreková

Pracovnú kariéru začala v audite, najprv lokálne, neskôr pre zahraničnú veľkú štvorku. Po 10 rokoch prešla z manažérskej pozície na „druhú stranu“ najprv do zdravotníctva a potom aj do energetiky – teplárenstva. Pôsobí na pozícii finančnej riaditeľky MH Teplárenského holdingu, a.s..

Priamo riadi šiestich manažérov oddelení. Lenku práca napĺňa len ak ju robí na 100 % s plnou zodpovednosťou. Nebojí sa robiť rozhodnutia. Je líderom, ktorý necháva priestor svojim ľuďom, vedie ich, podporuje a usmerňuje, ale uznáva právo na vlastný názor a aj na omyly.

Linda Babušík Adamčíková

Módna blogerka a majiteľka XBODY fitness v Košiciah. Blogovaniu sa venuje od roku 2013. V 2015 získala titul Blogerka roka v kategórii Móda. V minulosti pôsobila ako nákupná poradkyňa v jednej zo sérií Nákupných maniačiek, televízna a rozhlasová moderátorka. Od júla 2021 je majiteľkou XBody Košice, ktoré využíva technológiu EMS. Linda je akčná mama malej Lilien, rada cvičí a neváha pochváliť pekný outfit na ulici aj inej žene. Prajnosť iným je pre ňu typická.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť tu.

Tešíme sa na vás už 25. novembra v Košiciach!