Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

SÚŤAŽE

Súťaž o balíček z Plus Home

Zdieľať

Bastion Collection je holandská značka štýlových doplnkov do kuchyne a domácnosti overená časom. Jednoduché čisté línie, neutrálne farby a nekonečno kombinácií.

Spoločnosť Plus Home s.r.o. je výhradným distribútorom tejto značky pre Slovensko a Čechy. Do súťaže venovali balíček produktov – šálku na kávu, podšálku a lyžičku. Výrobky nájdete v e-shope plusdecor.sk.

Vyberte si  elegantné a štýlové hrnčeky v rôznych štýlových vyhotoveniach. Každý hrnček je vyrobený z kvalitného porcelánu, ktorý pomáha udržať nápoje dlhšie teplé. Značka Bastion Collections prináša na trh neustále nové hrnčeky a dekorácie, ktoré potešia vás, a tiež sú vhodné ako originálny darček. Navyše, akčné ženy majú špeciálnu zľavu až vo výške 30% pri nákupe nad 20 EUR! Zľavový kód je akcnezeny30.

Do súťaže sa môžete zapojiť na našom Facebooku. Stačí, keď odpoviete na otázku, či máte radšej kávu alebo čaj:)

https://www.facebook.com/796406777186691/posts/1647039755456718/

 

Tagy
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

X