Súťaž o OmegaMarine PREMIUM, výživový doplnok z morských lososov

0
Súťaž o OmegaMarine PREMIUM, výživový doplnok z morských lososov

Chcete posilniť svoj organizmus pred príchodom zimy? Máme pre vás súťaž o tento skvelý výživový doplnok.

Novinka z norských lososov

Ako často konzumujete ryby? Doprajete si ich len v prímorských destináciách alebo si ich radi pripravíte i doma na obed? Odborníci vyrátali, že optimálnym množstvom pre zabezpečenie dostatočného prísunu omega-3 do nášho organizmu sú 2-3 porcie rýb týždenne.

Ale dajme si ruku na srdce. Kto z nás sa drží tohto odporúčania? Nóri sú odborníci na najrôznejšie rybie produkty, výživové doplnky s rybím tukom nevynímajúc. Jedným z nich je nový OmegaMarine PREMIUM, ktorý je unikátom na trhu.

Kapsuly sú plné oleja z lososa špičkovej kvality, ktorý obsahuje vyvážené množstvo kyseliny DHA, podporujúcej mozog či nervovú sústavu, a kyseliny EPA, ktorá zas priaznivo pôsobí na srdce. Naviac sa v OmegaMarine PREMIUM nachádza i kyselina DPA, ktorá je prvkom zabezpečujúcim vyššiu koncentráciu spomínaných EPA a DHA v krvi. Taktiež v nej nájdeme dôležitý vitamín D.

Omega-3 a vitamín D sú v bežnom slovenskom jedálničku veľmi málo zastúpené. Sú však nesmierne dôležité pre správne fungovanie srdca, mozgu, očí a imunitného systému. Odporúčame ich užívať dlhodobo, pričom optimálna denne dávka by mala byť 2-4 kapsuly. Viac informácií nájdete na www.omegamarine.cz

Súťaž o tri produkty OmegaMarine PREMIUM z morských lososov prebieha na našom Facebooku.

Podmienky súťaže:

  • napíšte odpoveď na otázku: Máte radi ryby?
  • lajknite príspevok,
  • share je vítaný.
Troch z vás žrebujeme 17. októbra o 22:00.
Viac o produkte sa dozviete na www.omegamarine.cz
Súťaže sa môže zúčastniť každý, kto dovŕšil vek 18 rokov, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka.
Výhra bude doručená do 10 dní.
Súťažiaci svojou účasťou súhlasí s tým, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.
Facebook sa na súťaži nijako nepodieľa, nesponzoruje ju, neschválil ju, neadministruje ju a ani s ňou nie je akokoľvek spojený.

žiadne príspevky na zobrazenie