Testovali sme legíny, ktoré na slovenskom trhu nemajú konkurenciu! Poznáte ich?

0
Testovali sme legíny, ktoré na slovenskom trhu nemajú konkurenciu! Poznáte ich?

Legíny, ktoré sú ako druhá koža, hodia sa na všetky príležitosti a sadnú každej postave – presne tak by sme mohli opísať štýlové, trendy legíny slovenskej značky Athleeya, ktoré sme v uplynulých dňoch spolu s ďalšími 5 ženami testovali. Ako ich hodnotíme?

Keď sme spustili výber testeriek legín Athleeya, naše sociálne siete boli zahltené správami a komentármi. Ženy boli unesené, že za touto luxusne vyzerajúcou značkou stoja dve šikovné Slovenky, ktoré vypočuli želania stoviek žien a priniesli na trh legíny v štýle „athleisure“, ktoré sa dajú nosiť do fitka, práce ale aj na párty. Viac sa o ich príbehu a značke dočítate v TOMTO ČLÁNKU: Slovenská značka Athleeya vyrába univerzálne šik oblečenie, ktoré sa hodí do fitka, práce aj na párty

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa A T H L E E Y A (@athleeya)

Záujem o testovanie prejavilo viac ako 200 žien a tak vybrať 5 bolo skutočne náročné. Pri výbere sme zohľadňovali ich aktivitu na sociálnych sieťach, predošlú pozitívnu skúsenosť s testovaním a štýl obliekania či prezentácie sa. A čo teda zaujalo našu vybranú päticu na tomto testovaní najviac?

Milujem šport a pohodlné legíny sú niečo čo neodmysliteľne patrí k nemu. (Peťa)

Legíny ma zajali, pretože som na prvý pohľad videla, že sa s nimi bude výborne pracovať v rôznych stylingoch a chcela som to vyskúšať. V neposlednom rade som bola zvedavá aj na to, ako sa v nich cvičí. (Petra)

Chcela som vyskúšať niečo nové, lesk legín bol celkom výzvou kvôli širšej postave. (Terka)

Pretože športu sa venujem odmalička a je každodennou súčasťou môjho života a každého dňa. Veľmi sa mi páčilo prevedenie, farebná škála legín a to že sú vyrábané priamo u nás na Slovensku. (Dominika)

Už dlhšie som mala značku v hľadáčiku a dostala som veľmi pozitívne recenzie. Keďže behám a legín nikdy nemám dosť, rozhodla som sa, že vyskúšam, či vydržia pevne na svojom mieste, keď spolu budeme zbierať kilometre. (Miška)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa • Michel • (@michelstruharova)

Rovnako ako veľká časť ďalších záujemkýň o testovanie, aj táto pätica bola milo prekvapená, že značka Athleeya pochádza zo Slovenska, čo značí, že ich ponuka je skutočne na svetovej úrovni a oblečenie sa svojou kvalitou vyrovná svetoznámym značkám.

Ktoré vlastnosti legín považovali testujúce za najuspokojivejšie?

Legíny vyzerajú nádherne, človek sa v nich cíti nielen extrémne pohodlne, ale zároveň aj krásne. (Peťa)

Vyzdvihla by som ich univerzálne použitie, kedy si stačí vymeniť vrch oblečenia a obuv a hneď je z vás niekto iný. Cez deň sa legíny hodia do práce a popoludní si v nich môžem ísť spokojne zabehať. Nešúchajú sa dolu, naozaj držia v páse. Veľmi šikovne je vyriešená spodná časť z odlišného materiálu, preto sa veľmi ľahko obliekajú. Lesk je veľmi elegantný.(Dominika)

Legíny boli veľmi pohodlné, pri cvičení som sa cítila dobre, vysoký pás je rozhodne najlepší! (Terka)

Všetky ženy boli natoľko spokojné, že si plánujú zadovážiť ďalší kúsok značky Athleeya. Celú ich ponuku nájdete TU.

5 z 5 žien odporúča, čo považujeme za ďalšie skvelé a úspešné testovanie! Tak čo, už viete, čo si vypýtate od Ježiška? :)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ᴘ ᴇ ᴛ ʀ ᴀ (@rogue_minimal)

Legíny rozhodne môžem odporučiť a s čistým svedomím povedať, že sú naozaj skvelé. Čo sa týka pohodlia sú bez debaty ako druhá koža. Čo sa týka vzhľadu sú také krásne, že sú vhodné nielen na cvičenie ale aj ako súčasť moderného šatníka. Sú jednoducho láska. (Peťa)

Legíny Athleeya už teraz odporúčam svojim známym a sledovateľom, pretože som si ich naozaj obľúbila. Cena je v porovnaní s ostatnými značkami trošku vyššia, ale funkčnosť, využiteľnosť a estetika im natoľko pridávajú na hodnote, že sa určite oplatia. Ja ich zatiaľ nosím hlavne do mesta a som nadmieru spokojná. (Petra)

Legíny určite odporúčam pre všetky typy postáv. Chudšie, aj oblejšie. Vysoký pás drží brucho, boky, pekne ukáže postavu a pri cvičení držia na mieste a hlavne nemám strach, že sa mi posunú príliš nízko. Rovnako dobre sa v nich chodí v prírode, alebo len tak do mesta. (Terka)

Skvelý materiál, ktorý pevne drží, nádherne tvaruje postavu a priľne k telu. Ľahko sa obliekajú a krásne sa lesknú. Netlačia a neťahajú pri žiadnom pohybe. Dajú sa super kombinovať aj k bežnému oblečeniu zo šatníka. (Dominika)

Výnimočné legíny pre svoj materiál, elegantný lesk, pevnosť a pohodlie. Stavím sa, že si vyslúžia popredné miesto vo vašom šatníku a budete po nich siahať až podozrivo často. Z elegantnej kočky v košeľových šatách a vysokých topánkach sa lusknutím prsta premeníte na „sporty spice“, ktorá je pripravená odcvičiť jógu alebo svoj bežecký tréning. (Michaela)

Prečítajte si tiež Testovali sme kolagén Altevita: „Prvý kolagén, ktorý naozaj chutí!“ nadšene hodnotia ženy

žiadne príspevky na zobrazenie