Akčný tip na ten pravý vianočný dar, ktorý poteší každú ženu

0
Akčný tip na ten pravý vianočný dar, ktorý poteší každú ženu

Hľadanie toho pravého vianočného darčeka pre špeciálnu ženu vo vašom živote môže byť výzvou. My vám však poradíme darček, ktorým rozhodne nič nepokazíte a zaručene potešíte každú ženu. Chcete vedieť o čo ide? MARK face and body je kvalitná slovenská prírodná a netoxická kozmetika, ktorá je určená pre ženy v akejkoľvek vekovej kategórii s rôznym typom pleti.

“ MARK vie, že každá žena túži byť krásnou a výnimočnou. Hovorí sa, že „krása pramení zvnútra,“ no zdravie a krása pokožky závisí vo veľkej miere aj od toho, čo si na ňu každý deň dávame. „

Kozmetika MARK face and body používa pri výrobe svojich produktov aktívne látky bez zbytočných aditív, preto je táto kozmetika určená aj pre ľudí, ktorých trápi akné, ekzémy, suchá pokožka, seborea alebo problematická vlasová pokožka. Navyše v produktoch MARK nájdete aktívne látky na prírodnej báze, ktoré majú klinickými štúdiami preukázané účinky bojovať so špecifickými problémami, ako napríklad s celulitídou.

MARK face and body všetky produkty vyvíja a vyrába na Slovensku, pri vývoji produktov rešpektuje zásady Green beauty – princípy zdravého a šetrného prístupu k pokožke, ale aj k prírode. Navyše sú tieto pre telo bezpečné látky rozložiteľné v prírode, čím nezaťažujú životné prostredie. 

Značka MARK face and body má aj svoj vlastný recyklačný program, v rámci ktorého sa sklenené a plastové obaly opäť zúžitkujú – ich opätovným vrátením do výrobného procesu alebo premenou na nové, užitočné veci.

výrobky značky MARK face and body neobsahujú žiadne zložky, ktoré by mohli byť škodlivé pre ľudské zdravie.

MARK face and body kozmetika obsahuje len kvalitné prírodné suroviny. Nepoužíva syntetické konzervanty, dráždivé penotvorné a čistiace surfaktanty, GMO ingrediencie, minerálne oleje, či syntetické farbivá, silikóny a emulgátory. Tieto chemické látky nahrádzajú  prírodnými alternatívami. Pre značku MARK face and body je dôležitá transparentnosť, preto udávajú vždy celé zloženie produktov aj s popisom použitých surovín. 

Prečo je MARK face and body kozmetika tým pravým darčekom pre každú ženu?

Osobný Luxus

Kozmetika je viac než len produkt – je to spôsob, ako sa žena stará o svoju pokožku, vyjadruje svoju osobnosť a vďaka nej sa cíti sebavedome. MARK face and body kozmetika ponúka osobný luxus a starostlivosť o seba, čo je pre každú ženu osviežujúce.

Viac než len krásny obal

MARK face and body kozmetika je viac než len krásny obal, je to kozmetika vyvinutá s dôrazom na kvalitu, účinnosť a bezpečnosť. Ingrediencie sú starostlivo vybrané a zohľadňujú rôzne typy pleti, čím sa zabezpečuje, že každá žena nájde niečo, čo bude vyhovovať práve jej.

Skúsenosť a rozkoš

Darovanie kozmetiky MARK face and body je darom skúsenosti. Kozmetikou MARK face and body darujete produkt vysokej kvality, príležitosť na novú skúsenosť, ktorá prinesie radosť a potešenie.

Zdroj osobný archív kozmetiky MARK

Čo vybrať spomedzi širokého sortimentu kozmetiky MARK face and body?

MARK face and body kozmetika má široký výber – séra, peelingy, krémy, pleťové masky, čistiace emulzie, telové oleje, sprchové pudingy, kúpeľové soli a množstvo ďalších skvelých produktov. My vám však odporúčame na tohtoročné Vianoce zvoliť ako darček pre výnimočnú ženu vo vašom živote ich novinku v podobe Pleťových krémov MARK face and body.

Pri vývoji novej rady pleťových krémov MARK and face body sa kládol dôraz na špecifické potreby rôznych typov pleti. A to nielen čo sa týka aktívnych látok, ale aj na výbere správneho typu krémovej emulzie.
Ak má žena, ktorú chcete obdarovať citlivú, suchú pleť s prejavmi starnutia zvoľte Hĺbkový omladzujúci krém s kmeňovými bunkami a kolagénom, ktorý dokáže tomuto typu pleti dodať tú správnu starostlivosť.
Zdroj osobný archív kozmetiky MARK

Ak má však žena, ktorú chcete obdarovať citlivú pleť, ktorá sa prejavuje začervenaním, svrbením, pálením, štípaním, bolesťou, opuchom, zvoľte Intenzívny upokojujúci krém pre citlivú pleť, ekzém a rosaceu.

Ak si však nie ste istý aký typ pleti má výnimočná žena vášho života, zvoľte Aktívny hydratačný krém pre všetky typy pleti, ktorý je určený na každodennú výživu, ošetrenie a hydratáciu pleti. Okrem výživy a hydratácie dopĺňa prirodzené straty výživných látok, ktoré vznikajú v dôsledku starnutia, životného štýlu, vplyvom rôznych znečisťujúcich látok, ale aj vplyvom slnečného žiarenia. Tento krém je šetrný k pokožke a udržuje ju pružnú, hodvábne jemnú.

Kvalitná kozmetika je vynikajúcim darčekom pre ženu vďaka svojej osobnej hodnote, starostlivosti o pokožku a možnosti výberu zo širokej škály produktov. Pri výbere daru mysliac na jej potreby a preferencie môžete vyjadriť svoju starostlivosť a zároveň darovať niečo, čo poteší a prinesie radosť do jej života.

Poďte si s nami zasúťažiť o kozmetický balíček značky MARK face and body

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Akčné Ženy (@akcnezeny.sk)

Zdroj foto: osobný archív markscrub.com, Freepik

žiadne príspevky na zobrazenie