Tomu sa hovorí sebareflexia: Influencerka prehovorila o svojom toxickom správaní vo vzťahu

0
Tomu sa hovorí sebareflexia: Influencerka prehovorila o svojom toxickom správaní vo vzťahu
IG/caitlinfladager

Toto nevidíte tak často. Influencerka Caitlin Fladager otvorene prehovorila o svojej toxickosti vo vzťahu. Niektorí ľudia by skôr mohli mať tendenciu zvaľovať všetko na ich partnera. Toto je však skvelý príklad toho, ako by mala vyzerať sebareflexia. Nikto z nás nie je perfektný a všetci robíme chyby. Aj vo vzťahoch.

„O tomto sa musí hovoriť viac. Každý môže byť v živote toxický voči niekomu. V istom momente. Musíme o tom hovoriť viac, byť si toho vedomí a pracovať na tom,“ odkázala dvojnásobná mamička v príspevku.

Samé klamstvá

Hovorí sa, že malé klamstvo neuškodí, no koľko ich reálne bolo? Možno to už poznáte aj vy z predošlých skúseností. Ak vám partner neustále klame, hoci aj v maličkostiach, nepôsobí to dobre. Nehovoriac o tom, že vás to môže dostať do problémov. Vo vzťahu musia byť ľudia k sebe úprimní a otvorení. Inak to nejde.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Caitlin Fladager (@caitlinfladager)

Všetci museli chodiť po špičkách

Caitlin otvorene uviedla, že všetci okolo nej museli chodiť po „špičkách“. Z toho sa dá vydedukovať, že na mnohé veci dokázala reagovať impulzívne, výbušne a dokázalo ju vytočiť prakticky všetko. V takomto prípade sa bojí partner vôbec niečo povedať. Či už dobré alebo zlé.

Prekračovanie hraníc

Každý z nás by mal mať stanovené hranice. Vo všetkom. Je to úplne prirodzená vec a do života hlavne nevyhnutné. Caitlin ich však veľmi rada prekračovala. Aj to patrí medzi prejavy toxického správania. Ak vás partner naozaj rešpektuje, neprekročí vaše hranice. Ani by sa o to nepokúšal.

Zvaľovanie viny na iných

A sme doma. Aj vy ste mohli mať vo svojom živote niekoho, kto obviňoval zo všetkého iba vás. Akoby ste mohli aj za to, že je vonku škaredé upršané počasie. Toxický človek si nedokáže priznať vinu. Práve naopak, všetko sa snaží obrátiť proti vám. Chce dosiahnuť, aby ste o všetkom začali pochybovať a cítili sa previnilo. Nedovoľte to. Ak vám niečo ublížilo, stojte si za tým. Necúvnite toxikovi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Caitlin Fladager (@caitlinfladager)

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu