Veľká tragédia v Bratislave – opitý šofér narazil do zastávky MHD

Včera tesne po 22. hodine v noci sa udiala v našom hlavnom meste strašná tragédia. Údajne to bol vodič auta značky Škoda Superb, ktorý narazil do zastávky MHD. Na zastávke sa v tom čase nachádzalo viacero ľudí. Podľa informácií TV JOJ boli v aute otec so synom, zrážku neprežili štyri osoby a desať sa ťažko zranilo. Polícia počty ešte oficiálne nepotvrdila.

Facebooková stránka polície SR informuje:

V BRATISLAVE ROZSIAHLA TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA S FATÁLNYM NÁSLEDKOM

Aktuálne na Zochovej ulici v Bratislave, vzhľadom k závažnosti udalosti, zasahujú viaceré záchranné a bezpečnostné zložky. Na mieste v blízkosti zastávky MHD, kde sa tragická udalosť krátko po 22.15h stala, sa nachádzajú viaceré hliadky dopravnej, poriadkovej a kriminálnej polície Polícia SR – Bratislavský kraj.

Podľa doterajších informácií dopravnú nehodu zapríčinil vodič motorového vozidla a to nárazom do zastávky MHD, kde sa nachádzali osoby. Dôsledkom tejto neprimeranej jazdy boli viacerým osobám na mieste nehody spôsobené zranenia, v niektorých prípadoch s následkom smrti.
Príslušníci PZ KR PZ v Bratislave vykonávajú všetky potrebné úkony k náležitému objasneniu.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/

BRATISLAVSKÁ POLÍCIA ŽIADA O POMOC V SÚVISLOSTI S TRAGICKOU UDALOSŤOU NA ZOCHOVEJ ULICI

V súvislosti s tragickou udalosťou, ku ktorej došlo v nočných hodinách na Zochovej ulici sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o pomoc.

V prípade ak ste boli svedkom tejto udalosti a disponujete informáciami ktoré môžu napomôcť pri vyšetrovaní jej okolností, žiadame Vás aby ste sa prihlásili na bezplatnom čísle polície 158 alebo nám napísali súkromnú správu na FB Polícia SR Bratislavský kraj spolu s telefónnym číslom a my sa Vám v priebehu dňa ozveme.

Zdroj: https://www.facebook.com/policiaslovakia/