Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

MAGAZÍN PR ČLÁNKY

V detskej izbe by nemali chýbať dekorácie

REDAKCIA
Zdieľať
dekorácie

Zariadenie detskej izby so sebou obnáša prácu s priestorom, aby ste ho dokázali skutočne využiť. Okrem nevyhnutného zariadenia, ako je nábytková zostava, posteľ alebo stôl, by ste nemali zabúdať na dekorácie, ktoré by práve v detskej izbe rozhodne nemali chýbať.

Kde môžeme vidieť dekorácie:

  • Dekorácie môžu byť súčasťou nábytkových zostáv alebo za ne môžeme považovať aj určité hračky.
  • Nemusíte sa brániť ani tapetám, ktoré vďaka pestrému motívu a ornamentom prinesú hravú energiu aj do minimalistickej detskej izby.
  • Dekorácie do izby môžete umiestniť aj k detskej postieľke alebo do detského kúta, kde patria hračky.

Spestrenie detského kúta

Ak uvažujete, že by ste nad postieľku zavesili baldachýn pre dievčatá, ktorý je skvelou súčasťou detskej postieľky. Vďaka baldachýnu bude postieľka vyzerať útulne a štýlovo. Kritéria výberu sú farba, materiál a strih, ktoré by mali zodpovedať kvalite. Okrem estetickej stránky slúži baldachýn na reguláciu teploty, pretože počas zimy dokáže v postieľke udržať teplo. Počas leta zase príjemný chládok a pocit pohodlia.

 

Obľúbené farby

Keďže detská izba musí vytvoriť veselú a hravú atmosféru, pričom podstatnú úlohu zohrávajú farby. Pri výbere nechajte vybrať dieťa farby, ktoré mu sú blízke a pomáhajú mu vytvoriť svoje vlastné kráľovstvo. Pre dievčatá zostávajú stále populárne rôzne odtiene ružovej alebo fialovej farby, ktoré môžeme vidieť nielen na stenách, ale aj dekoráciách.

Pri kupovaní doplnkov do detskej izby to nemusíte preháňať s motívmi. Stačí vybrať farebný prvok, ktorý prinesie do detskej izby hravú energiu a spestrí celú izbu. Možnosťou výberu je aj baldachýn, ktorí môžete spojiť so svetielkami. Toto spojenie pôsobí dobre aj po estetickej stránke, stačí si vybrať moderný vzor. Vytvoríte tak útulnú a veselú atmosféru, ktorá je dôležitá pre malé bábätká.

Zdroj obrázku: Svetlana Satsiuk / Shutterstock.com

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X