V nedeľu sa uskutoční posledná etapa cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Popradský okres čakajú dopravné obmedzenia

0
V nedeľu sa uskutoční posledná etapa cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Popradský okres čakajú dopravné obmedzenia

29.6.2024 (SITA.sk) – Počas konania poslednej etapy medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska 2024 treba v nedeľu 30. júna v okrese Poprad počítať s dopravnými obmedzeniami. Ako informuje popradská krajská polícia na sociálnej sieti, preteky vyvrcholia v posledný júnový deň na Štrbskom Plese.

Uzavreté úseky ciest

V čase približne medzi 12:00 až 15:00 bude prechádzať pelotón cyklistických pretekov po trase Tatranská Štrba (I/18) – Svit – Poprad (II/534) – Starý Smokovec (II/537) – Vyšné Hágy (II/539) – Mengusovce (I/18) – Tatranská Štrba (II/538) – Štrbské Pleso.

„V okruhu Vyšné Hágy – Mengusovce – Tatranská Štrba – Štrbské Pleso sa bude pelotón točiť trikrát, s cieľom na Štrbskom Plese,” uvádza polícia. Počas prejazdu pelotónu budú uzavreté uvedené úseky ciest v okrese Poprad.

Zvýšená opatrnosť vodičov

„Súčasne bude už od rána uzatvorený priestor smerom k mostíkom na Štrbskom Plese, kde bude pripravovaný priestor na dojazd pretekárov,” upozorňuje polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Zároveň žiadajú všetkých účastníkov cestnej premávky, aby v daných úsekoch ciest dbali o zvýšenú opatrnosť a dodržiavali pokynov policajtov, ako aj organizátorov podujatia.

Viac k témam: Cyklistické preteky, Dopravné obmedzenia, Štrbské pleso
Zdroj: SITA.sk – V nedeľu sa uskutoční posledná etapa cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Popradský okres čakajú dopravné obmedzenia © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie