V obci Parchovany spadol zo strechy 15-ročný chlapec, zraneniam podľahol

0
V obci Parchovany spadol zo strechy 15-ročný chlapec, zraneniam podľahol

V obci Parchovany v okrese Trebišov spadol zo strechy školy 15-ročný chlapec. Zraneniam z pádu podľahol v nemocnici.

O udalosti informovali viaceré médiá, pre agentúru SITA to potvrdila košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová. Doplnila, že udalosťou sa zaoberá trebišovský vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície, ktorý vedie vyšetrovanie pre trestný čin usmrtenia.

„Vzhľadom na citlivosť prípadu aj s prihliadnutím na vek poškodenej osoby, bližšie a podrobnejšie informácie k prípadu poskytovať nebudeme,“ zdôraznila Mésarová.

Za všetkým môže byť šikana

„My ako rodičia tragicky zosnulého Romanka Michalika apelujeme, prosíme, vyzývame občanov Parchovian, ale aj občanov Slovenskej republiky, aby podporili odvolanie a zrušenie akreditácie riaditeľa ZŠ v Parchovanoch,“ píše sa v petícii. Upozornil na ňu portál Noviny.sk.

Podľa rodičov nebohého bol Roman obeťou šikany. Jeho otec sa niekoľkokrát vyjadril, že od riaditeľa školy žiada, aby odstúpil. Šikanu mladého Romana mal totiž dlhodobo prehliadať.

Zdroj: SITA.sk – V obci Parchovany spadol zo strechy 15-ročný chlapec, zraneniam podľahol © SITA Všetky práva vyhradené. Upravené redakciu AZ.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu