NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY DIZAJN MAGAZÍN

Vianočné trhy v Starej tržnici vás prekvapia svojou originalitou

REDAKCIA
Share

Už onedlho sa uvidíme na podujatí Vianoce v Tržnici, ktoré sa bude konať 17. – 20. 12. v bratislavskej Starej tržnici. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Handmade tvorba

Súčasťou podujatia bude vianočný trh handmade a dizajnovej tvorby na poschodí. Návštevníci si budú môcť nakúpiť originálne darčeky pod stromček – módne doplnky, prírodnú kozmetiku, rôznorodé šperky, hračky plné fantázie či šik doplnky do domácnosti.

V ponuke budú módne doplnky pre dospelých aj deti z kvalitných materiálov, prírodná kozmetika, rôznorodé šperky na bežné aj špeciálne príležitosti, šik doplnky do domácnosti, originálne tašky, hračky plné fantázie, chutné drobnosti aj zero waste produkty. S kým všetkým sa na trhu stretnete a čo všetko môžete nakupovať zistíte tu.

Keďže organizátori hľadajú cesty ako odľahčiť prírodu, ponúkame vám zadarmo možnosť nechať si zabaliť darček šetrnejším spôsobom. A tam už prídeme my, Akčné ženy, ktoré zastrešíme túto službu, pretože chceme podporiť myšlienku zero waste.

Street Food Park

Na špeciálnej zimnej edícii Street Food Parku sa stretnete aj s lokálnymi výrobcami a poctivými kulinármi. Na svoje si prídu všetci, od vegánov cez vegetariánov až po milovníkov mäsa. Slané, sladké, kyslé, horké aj umami, naplníme všetky chuťové poháriky.

Detský kútik a hudobný program

S vašimi deťmi môžete navštíviť detský kútik alebo komunitnú kuchyňu. Atmosféru pohody a sviatkov podčiarkne hudobný program, o ktorý sa postarajú DJi. Nalaďte sa na vianočnú náladu ich selekciou skladieb v tradičnej aj v netradičnej podobe.

Užite si prípravy na Vianoce na pozitívnej vlne, so štýlom a chutne! Aby ste toto podujatie nestratili z dohľadu, kliknite si vo Facebook udalosti, že máte záujem:)

Otváracie hodiny

17. 12. (utorok): 12:00 – 22:00
18. 12. (streda): 12:00 – 22:00
19. 12. (štvrtok): 12:00 – 22:00
20. 12. (piatok): 12:00 – 22:00

Stará tržnica, Námestie SNP 25
Vstup je voľný!

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X