Vodička pri obci Mierovo neprežila čelnú zrážku s autom, v ktorom sa viezla mladá rodina (foto)

0
Vodička pri obci Mierovo neprežila čelnú zrážku s autom, v ktorom sa viezla mladá rodina (foto)

3.12.2023 (SITA.sk) – Tragicky sa skončila dopravná nehoda v sobotu podvečer pri obci Mierovo v Dunajskostredskom okrese. Ako informovala trnavská krajská polícia na sociálnej sieti, o život prišla 21-ročná vodička Seatu Toledo.

Podľa prvotných informácií išla mladá žena na Seate smerom na obec Štvrtok na Ostrove, keď pri prejazde mierne ľavotočivou zákrutou pravdepodobne dostala šmyk, prešla do protismeru, kde sa zrazila s protiidúcou Daciou Duster. Daciu, v ktorej sa viezla mladá rodina, odhodilo mimo cestu a skončila na streche.

Všetci pasažieri Dacie, 33-ročný vodič, jeho 28-ročná manželka a ich 5-ročný syn, sa zranili a záchranári ich previezli do nemocnice. Mladá vodička zo Seatu, žiaľ, svojim zraneniam na mieste podľahla.

Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania. Na miesto udalosti bol privolaný aj znalec z odboru cestná doprava.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: policajné vyšetrovanie, Tragická dopravná nehoda, trnavská polícia, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk – Vodička pri obci Mierovo neprežila čelnú zrážku s autom, v ktorom sa viezla mladá rodina (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie