Vône zážitkov: Parfumy pre každú letnú udalosť

0
Vône zážitkov: Parfumy pre každú letnú udalosť

15.6.2023 (SITA.sk) – Vedeli ste, vonné doplnky netreba vyberať len podľa toho, či sa vám páčia a na ktoré ročné obdobie sú určené? Rozhoduje aj príležitosť. A kam sa chystáte toto leto vy?

Či je to festival pod hviezdnou oblohou, koncert v centre mesta alebo párty pri bazéne, voľte svoju vôňu pre danú akciu premyslene, aby ste zanechali dojem. S vhodne zvolenými parfumami môžete podčiarknuť svoju osobnosť, cítiť sa sebavedomo a vytvoriť príjemnú atmosféru okolo seba. Nezabudnite, že každá letná udalosť má svoj vlastný charakter a náladu, a preto je dôležité prispôsobiť výber vôní tomuto kontextu.

1. Stvorená pre festivaly

Na pulzujúcich hudobných festivaloch, kde sa stretávajú tisíce ľudí, je dôležité mať parfum, ktorý vydrží celý deň a dodá vám energiu. Volte svieže a osviežujúce vône s ovocnými a citrusovými tónmi, ako je napríklad grapefruit, bergamot alebo morská vŕba. Tieto vône dodajú vášmu festivalovému outfitu šmrnc a zaručene vám udržia dobrú náladu aj v horúcom počasí.

Priamo pre festivalovú atmosféru bol stvorený, ako napovedá jeho názov, aj dámsky parfum Hollister Festival Vibes. Štartuje energickou vôňou duly, goji a bergamotu. Jeho srdce obsahuje vanilkovú orchideu, ružovú pivonku, osmanthus alebo vôňokvetku a ibištek. Základu vládne elegantné kašmírové drevo, tonkové bôby a zmyselné pižmo.

2. Zapôsobte na plážovej párty

Pri plážových párty je dôležité mať vonný doplnok, ktorý dobre hrá so slanou morskou vodou a slnečným žiarením. Zvoľte si osviežujúce vône s tónmi kokosu, tiaré kvetu alebo morského vetiveru. Tieto vône prinesú do vašej atmosféry príjemnú exotiku a oddychový pocit plážového prostredia.

Skvelou voľbou sú aj telové spreje, pretože sa nimi môžete prevoňať od hlavy až po päty bez toho, aby sa vôňa šíriaca sa okolo vás stala pre okolie otravnou. Okrem toho, mnohé z nich, ako napríklad GUESS Mykonos Breeze, obsahujú aj trblietky, ktoré sú na žúrku viac než žiadúce. Spomínaný sprej s aromaticko-akvatickým vyznením obsahuje svieže hruškovo-mandarínkové otvorenie, v srdci soľ, vodný melón a vodný akord a v základe hrejivú ambru a sexi pižmo,

3. Zlaďte sa so záhradou

Chystáte sa na záhradnú grilovačku? V prírode je vhodné mať jemné a romantické vône. Skúste vybrať vôňu podľa toho, do akého prostredia idete. Budete obklopená kvetinovými záhonmi? Odpoveď je jasná: kvetinové vône. Koná sa udalosť na pozemku s ovocnými stromami? Tak správnou voľbou je vonný doplnok s ovocnými notami.

Prípadne môžete vybrať parfum s kombináciou týchto akordov a rozhodne nič nepokazíte. Našim tipom je parfumovaná voda od americkej značky Abercrombie & Fitch First Instinct Together, zmyselný pižmovo-ananásový voňavý doplnok, ktorý mimo iné obsahuje tiež čiernu ríbezľu, konvalinku, pivonku, ambru, santalové drevo a pižmo.

Samozrejme, určite sa nájdu aj ďalšie príležitosti, ktoré v lete budete absolvovať. Na všetky z nich nájdete voňavého sprievodcu na Elnino.sk. Užite si letné zážitky so správnymi parfumami a nechajte svoje zmysly voňať a viesť vás do sveta nekonečných letných dobrodružstiev.

Informačný servis

žiadne príspevky na zobrazenie