Vylepšite svoj LinkedIn s EXCELom

0
Vylepšite svoj LinkedIn s EXCELom
pixabay.com

Je LinkedIn vaša obľúbená sociálna sieť? Staráte sa o svoj profil, pravidelne publikujete a networkujete so zaujímavými ľuďmi?

Super! A ako si výsledky svojich aktivít vyhodnocujete?

Zatiaľ nijako?

Príďte preskúmať, ktoré vaše aktivity najviac rozšírili vaše publikum, ktoré obdobia vášho LinkedIn pôsobenia vám priniesli najviac príležitostí a prečo. A ako vám v tomto celom pomôže EXCEL.

Naučte sa, ako zistiť, ktoré LinkedIn aktivity majú najlepší vplyv na vašu sieť kontaktov, na webinári BOOSTNI SVOJ LINKEDIN s EXCELOM.

CENA: 10.00 EUR

ONLINE

7.2.2023 od 9:30 do 11:00 hodin.

Workshop je ideálny pre tie z vás, ktoré už s EXCELom pracovali. Je dobré, ak sa viete v EXCELi pohybovať, a máte základné skúsenosti s prácou na hárku. Aby ste mohli využívať funkcionality, ktoré sa budeme v rámci workshop učiť, je potrebné, aby ste mali k dispozícii minimálne verziu EXCEL 2010, alebo novšiu.

Počas workshopu sa naučíte:

  1. Ako si stiahnuť z LinkedIn dáta s vývinom vašich kontaktov
  2. Ako si LinkedIn dáta importovať do EXCELu
  3. Čo robí s vašimi dátami kontingenčná tabuľka a kontingenčný graf
  4. Ako si v EXCEli vyrobiť prehľad vývinu vašich kontaktov v čase na pár klikov
  5. Ako zistiť, v akých obdobiach sa vám najlepšie rozširovala sieť kontaktov a prečo

Tréning prebieha interaktívnou formou a tempo sa prispôsobuje účastníkom. Spolu s lektorkou budete priamo na workshope pracovať na EXCELovských súboroch, a každú úlohu si už na stretnutí vyskúšate na vlastnej koži. Budete pracovať na preddefinovanej šablóne od lektorky. Postupy, ktoré sa naučíte budete vedieť po workshope využiť aj pre vaše vlastné dáta. Vaše EXCEL otázky sú počas workshopu veľmi vítané.

Link na youtube ukážku:

https://youtu.be/NMfZYvIHg_0

Dĺžka workshopu je 1 hodina a 30 minút.

Kedy a kde?

7.2.2023 9:30 – 11:00

Kto vás bude učiť?

Veronika Baláž

Lektorka MS Excel, programovania v Exceli a matematiky

“Vyštudovala som učiteľstvo matematiky a fyziky na mat-fyze v Bratislave. Osem rokov som získavala skúsenosti z praxe na rôznych pozíciách v nadnárodných spoločnostiach. Toto obdobie mi prinieslo nesmierne veľa praktických skúseností v práci s Excelom, s programovaním vo VBA a SQL. Nakoniec som sa rozhodla vrátiť k povolaniu, ktoré mi dáva najväčší zmysel a ktoré ma najviac baví – k učeniu. Dnes mám vlastnú firmu Love2teach s.r.o. prostredníctvom ktorej pomáham organizáciám a jednotlivcom odborne rásť v práci s Excelom a programovaním v Exceli.”

Viac sa o Veronike Baláž dozviete aj na www.love2teach.sk, alebo na  jej profile na LinkedIn a na Facebooku.

Pridajte sa do klubu Akčné ženy https://klub.akcnezeny.sk/produkt/clenstvo-v-klube/   a v sume ročného členstva získate počas celého roka VZDELÁVANIE ZDARMA, k tomu celú virtuálnu knižnicu online webinárov, pravidelné networkingy, koučing a množstvo ďalších výhod počas celých 12 tich mesiacov. Registrujete sa jednoducho priamo tu: https://klub.akcnezeny.sk/produkt/clenstvo-v-klube/

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu