Začínala od úplnej nuly, dnes pomáha ostatným: Inšpiratívna cesta influencerky

0
Začínala od úplnej nuly, dnes pomáha ostatným: Inšpiratívna cesta influencerky
Zdroj: IG/heynicolewong

Nie vždy ide všetko ako po masle. Hlavne, keď máte veľký cieľ, ktorý chcete dosiahnuť napriek všetkým prekážkam. Svoje o tom vie aj influencerka Nicole Wong. Neskutočné, čo sa jej podarilo. 

Dnes má táto kráska na Instagrame viac ako 816 000 followerov a učí ďalších ľudí, ako uspieť vo svete sociálnych sietí. Nemala to vôbec ľahké a zdá sa, že by vďaka tvrdým pádom, no zároveň aj veľkým úspechom, mohla napísať knihu.

Jej náročná cesta sa začala pred 4 rokmi. Začala sa vtedy venovať svojmu podnikaniu, chcela si nakopnúť sociálne siete. Lenže, samozrejme, to vôbec nie je také jednoduché. Stále mala niekoľko prác naraz, aby sa uživila. Ako uviedla na svojom profile, pracovala 14 hodín denne 7 dní v týždni. Nemala žiadne voľno a popritom sa ešte snažila podnikať.

Počas pracovných dní pracovala v kancelárii, večer sa presunula do krčmy, kde obsluhovala ľudí do 2:00 ráno. Po víkendoch sa zase venovala ako ambasádorka rôznym spoločnostiam, aby stála tam, kde je dnes.

„Nebolo to ľahké. Mnoho značiek ma odmietlo, celé roky som nemala žiadnych klientov,“ prehovorila o ťažkom období. Teraz učí druhých ľudí, ako si ich získať. Vyplatili sa tie hodiny vytvárania obsahu, aj keď nedosahovala úžasné výsledky. Práve to ju veľa naučilo.

Študovala si tony prieskumov, aj si ich sama robila a svoju prvú platenú spoluprácu dostala, keď mala približne 2000 sledovateľov. Dnes je z nej úspešná influencerka, ktorá začínala ako foodblogerka, neskôr sa snažila zaujať rôzne športové značky…no teraz je všetko inak a lepšie. Je autentická, ponúka vlastné kurzy, ako uspieť na sociálnych sieťach a o prácu nemá núdzu. Okrem toho dáva ľuďom skvelé tipy, ako sa ideálne odfotiť alebo predstavuje rôzny hacky na Instagrame.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu