Želé cukríky Jelly Drops: Unikátny nápad, ktorý zachraňuje životy

0
Želé cukríky Jelly Drops: Unikátny nápad, ktorý zachraňuje životy

Jelly Drops sú jedinečné sladké cukríky, ktoré boli už niekoľkokrát ocenené. Sú určené na zvýšenie hydratácie pre seniorov, ktorí často trpia na dehydratáciu. Obsahujú 95 % vody, sú bez cukru, sú vegánske s pridanými elektrolytmi.

Vynálezca Lewis Hornby bol inšpirovaný k vytvoreniu vodných sladkostí po tom, čo jeho stará mama Pat, ktorá mala demenciu, mala problémy s hydratáciou.

S fantastickou pevnou, ale hladkou textúrou – tieto sladkosti nemajú tekutý stred – podporujú hydratáciu pre všetkých prostredníctvom lahodného občerstvenia.

Jelly Drops – bez cukru s pridanými elektrolytmi – sú dokonalým spôsobom, ako zvýšiť hydratáciu. Sú vyrobené z 95% vody.

Navrhnuté pre demenciu, milované všetkými

Bonbóny boli navrhnuté pre ľudí, ktorí sa snažia zostať hydratovaní, a bojujú proti demencii. Od neschopnosti držať šálky až po nestotožnenie smädu s pitím je často ťažké zabezpečiť, aby sa milovaní seniori nedehydrovali.

Táto inovatívna pomôcka zlepšuje kvalitu života. Inovatívne riešenie zvýši príjem vody jednoducho a príjemne. Šetrií čas opatrovateľov a dopraje ľuďom s demenciou neodolateľnú pochúťku.

Jelly Drops nie sú len pre ľudí trpiacich demenciou, obľubuje ich široká škála ľudí, ktorí bojujú s hydratáciou alebo len chcú zdravú maškrtu.

https://www.jellydrops.com/

Príbeh zakladateľa a jeho babičky

Keď Pat, babičku zakladateľa Lewisa, previezli do nemocnice s ťažkou dehydratáciou, povedali mu, aby sa pripravil na najhoršie. Pat, ktorá trpela demenciou, sa našťastie úplne zotavila, ale Lewis bol zvedavý, ako môže mať taká nepozornosť potenciálne život ohrozujúce následky.

Lewis strávil mesiac v opatrovateľskom dome svojej babičky, aby sa pokúsil nájsť riešenie. Pri konzultáciách s lekármi a rečovými a jazykovými terapeutmi strávil 18 mesiacov testovaním a vývojom produktu, ktorý vidíte dnes.

Ocenené bonbóny

Od spustenia získali Jelly Drops viac ako 15 ocenení, urobili viac ako 1 000 000 cukríkov a vypočuli si stovky príbehov od komunity o tom, ako Jelly Drops zmenili životy ľudí.

Príbeh starej mamy Pat zasiahol milióny ľudí po celom svete, vrátane toho, že sa objavil na BBC, Sky News a na pódiu Ted X.

Jelly Drops sú hrdí partneri Alzheimerovej spoločnosti. Boli vybraní do prestížneho programu Alzheimer’s Society Accelerator pre inováciu demencie, ktorý im umožňuje učiť sa od ľudí postihnutých demenciou. Tak zabezpečia, že želé kvapky sú najúčinnejšie, aké môžu byť.

Jedno percento zisku z každého predaného boxu ide priamo im.

Zdroj: https://www.jellydrops.com/

Ohodnoťte článok

4.5

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu