Žena nechala psa v rozpálenom BMW pred nákupným centrom v Bratislave a išla na manikúru

0
Žena nechala psa v rozpálenom BMW pred nákupným centrom v Bratislave a išla na manikúru

8.7.2024 (SITA.sk) – Majiteľka nechala psa v aute pred nákupným centrom v Bratislave, vďaka oznámeniu okoloidúcich sa ho podarilo zachrániť.

Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v nedeľu 7. júla krátko po 14:00 vyslali hliadku na parkovisko medzi nemocnicou Bory a nákupným centrom. Tam sa v uzamknutom aute BMW, na slnku a bez pootvorených okien, nachádzal zlatý retriever v zlom zdravotnom stave.

„Prostredníctvom rozhlasu nákupného centra, ako aj nemocnice, policajti dali vyhlásiť majiteľa vozidla. Následne prišla žena, ktorá uviedla, že psa nechala vo vozidle, zabudla na neho a išla na manikúru,” uviedol hovorca.

Psa v zlom zdravotnom stave previezli na veterinárnu polikliniku. Policajti uvedenú udalosť objasňujú ako priestupok podľa zákona o veterinárnej starostlivosti. Zároveň pripomínajú celoslovenskú kampaň Nezabudni na mňa v aute.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Zdroj: SITA.sk – Žena nechala psa v rozpálenom BMW pred nákupným centrom v Bratislave a išla na manikúru © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie