Ženu s dvoma deťmi zrazilo auto na priechode pre chodcov, skončili v nemocnici (foto)

0
Ženu s dvoma deťmi zrazilo auto na priechode pre chodcov, skončili v nemocnici (foto)

7.12.2023 (SITA.sk) – Dopravní policajti z Dunajskej Stredy vyšetrujú rannú nehodu vo Veľkom Mederi, pri ktorej vodič osobného auta zarazil na priechode pre chodcov 57-ročnú ženu a dve deti vo veku osem a päť rokov. Žena a 8-ročný chlapec utrpeli zranenia.

Zranilo sa aj jedno z detí

Podľa polície do chodcov narazilo auto Hyundai i30, keď už boli za polovicou priechodu.

„Pri nehode utrpela zranenia nielen dospelá žena, ale aj jej 8-ročný vnuk. Záchranári obe osoby na mieste ošetrili a previezli do dunajskostredskej nemocnice,“ informovala o nehode polícia. Druhý vnuk nebol zranený.

Policajti vykonali v prípade 48-ročnej vodičky aj zrazenej chodkyne dychové skúšky na alkohol, ani jedna nemala pozitívny výsledok. Presné príčiny a okolnosti zrážky polícia naďalej vyšetruje.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Odporúčanie polície

Polícia upozorňuje vodičov, aby za zhoršených podmienok a v blízkosti priechodov pre chodcov zvýšili svoju pozornosť a predvídali. Chodcom zasa odporúča, aby sa pred vstupom na cestu, aj na priechod pre chodcov riadne presvedčili, či ich vodiči vidia a reagujú na nich.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Zrážka chodca s autom
Zdroj: SITA.sk – Ženu s dvoma deťmi zrazilo auto na priechode pre chodcov, skončili v nemocnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie