Ženy testovali kolagén. Chutil im? Viete, kedy je najúčinnejší?

0
Ženy testovali kolagén. Chutil im? Viete, kedy je najúčinnejší?

Viete, že existuje prípravok, po ktorom budú vaše vlasy, nechty a pokožka krajšie? My sme sa rozhodli, že tento produkt otestujeme.

Dvadsiatim dámam sme rozdali dotazníky s otázkami ohľadom užívania kolagénu. Zaujímalo nás, podľa čoho si ženy vyberajú kolagén, čo on neho očakávajú a či im chutí.

Dámy si v našom testovaní vyskúšali Inca Collagen, ktorý má všetkých 5 aspektov, ktoré sú pre kolagén dôležité – čistý, morský, hydrolyzovaný, bioaktívny prášok na pitie.

Poznáte účinky kolagénu?

Dámy prevažne odpovedali áno, len dve z nich napísali, že nepoznajú, a dve dámy uviedli, že jeho účinky poznajú len čiastočne.

Ako účinkuje na ľudské telo?

V tejto otázke sme otestovali, či ženy vedia, ako pôsobí kolagén. A odpovede boli naozaj pravdivé. Dámy napísali, že spevňuje tkanivá, vyhladzuje pleť, spomaľuje starnutie, hydratuje pokožku. Že vracia stratenú elasticitu, pôsobí na obnovu chrupaviek, spevňuje tkanivo a pleť. Blahodarne pôsobí na pleť, vlasy, kosti, kĺby a nechty.

Dosť často sa opakovalo, že pomáha zlepšiť stav kostí, vlasov, pokožky, nechtov a hydratuje pleť. Jedna dáma výstižne napísala, že účinkuje komplexne tam, kde ho najviac potrebujeme. Ďalšia napísala aj konkrétny účinok: „Mne pomáha na nechty.“

Ako, resp. podľa čoho by ste si vyberali kolagén pre seba?

Väčšina žien napísala, že najviac ich zaujíma zloženie, pôvod a obsah kolagénu. K zloženiu sa jedna dáma vyjadrila, že by chcela čistý kolagén. Pre ženy boli však najdôležitejšie dve veci – zloženie (obsah) kolagénu a jeho účinok. Tiež bola pre ne dôležitá chuť kolagénu. Dve dámy napísali, že by sa poradili s lekárom.

Aké sú najdôležitejšie kritéria pre vás?

Dámy by si priali, aby mal kolagén pozitívne účinky na ich pokožku. Tiež bol pre ne dôležitý pôvod a zloženie. Zaujímala ich tiež kvalita, vstrebávanie a čistota kolagénu. Najviac sa v odpovediach spomínala chuť a účinnosť.

Na čo chcete, aby vám kolagén pomohol? Prečo ho užívate, kupujete?

Respondentky by chceli, aby sa užívaním kolagénu spevnila pokožka, a aby blahodarne pôsobil na pleť a nechty. Viacero žien napísalo, že by chceli používať kolagén na vlasy. Niektoré si želali účinok na kĺby, na obnovu elasticity. Dve dámy napísali, že ho pravidelne užívajú.

Poznáte Inca Collagen?

Viete, že ak má kolagén správne účinkovať, má spĺňať 5 kritérií?

Tých 5 kritérií je: čistý, morský, hydrolyzovaný, bioaktívny prášok na pitie.

Mierna väčšina dám o týchto kritériách nevedela.

Mali ste už niekedy Inca Collagen?

Polovica dám tento kolagén ešte neskúšala a mala ho pri testovaní po prvý raz.

Ako na vás pôsobí balenie vzorky?

Dámam sme rozdali vzorky kolagénu. Zaujímal nás názor na vzhľad produktu. V odpovediach sa najčastejšie opakovali prívlastky ako luxusne, pekne, vkusne.

Aký máte dojem z konzistencie a farby po zamiešaní s vodou?

Viaceré dámy uviedli, že po zamiešaní sa dobre rozpúšťa. A že je neutrálny.
Dve ho pili v džúse, a tam nevideli jeho konzistenciu, čiže nevedeli posúdiť. Jedna dáma ho porovnala s tým, ako keď rozpúšťa magnézium alebo šumivý vitamín. Jedna z dvadsiatich respondentiek uviedla, že sa ťažšie rozmiešava.

Ako by ste popísali kolagén Inca Collagen chuťovo?

Dámy väčšinou písali, že kolagén nemá nejakú výraznú chuť, alebo že je neutrálna, a v džúse ju vôbec necítili. dve dámy napísali, že malo trošku zemitú alebo ílovitú chuť. Dve respondentky uviedli, že im nechutil.

Cítite vôňu kolagénu? Je príjemná?

Väčšina žien napísala, že cítia vôňu a bola im príjemná, alebo že vôňu nebolo cítiť alebo im nevadila. Dve dámy uviedli, že kolagén bolo jemne cítiť po rybách.

Na čo je dobrý kolagén?

Je to prípravok, ktorý spájajú s krásou práve pre jeho výnimočné schopnosti zachovať v ľudskom tele mladosť – či už po stránke fyzickej aktivity, alebo vzhľadu. Inca Collagen obsahuje všetkých 5 kritérií kvalitného produktu: čistý, morský, hydrolyzovaný, bioaktívny prášok na pitie. A teraz je predávaný aj s vitamínom C pre lepšie vstrebávanie.

Hlavné výhody užívania kolagénu:

  • udržiava v dobrom stave kosti, kĺby, chrupavkové tkanivá,
  • zlepšuje stav pleti – napína pokožku, predchádza vznikom vrások, hydratuje pokožku,
  • pomáha hojiť zranenia a kožné choroby, vznikajúce strie,
  • rieši problémy s vlasmi – vypadávanie vlasov, lieči suché a lámavé vlasy, štiepiace sa končeky,
  • vylepšuje stav nechtov – po kolagéne sú nechty pevnejšie, menej lámavé a neštiepu sa.

žiadne príspevky na zobrazenie