Žiarivé omladenie pleti a boj proti pigmentovým škvrnám

0
Žiarivé omladenie pleti a boj proti pigmentovým škvrnám

Kozmetika EUCERIN, vyvinutá dermatológmi, pomáha udržiavať správne fungovanie kože. Vďaka tomu je vaša pleť zdravá a krásna v každom veku. Teraz prináša novinku pre žiarivé omladenie zrelej pleti EUCERIN® HYALURON-FILLER + ELASTICITY DENNÝ KRÉM ROSÉ SPF 30.

Špecifiká zrelej pleti

Kožné tkanivo je u mladej pleti silné a má bohaté zásoby kolagénu a elastínu – spoločne tak pomáhajú udržiavať pleť pevnú a  hladkú. S  rastúcim vekom sa ale hladina kolagénu a elastínu znižuje (kolagén o 1 % ročne). Tak dochádza k narušeniu štruktúry kožného tkaniva, a pleť stráca svoju pružnosť a jas. Na dotyk už nie je taká pevná a prehlbujú sa vrásky.

Ďalším kľúčovým faktorom straty pevnosti a prehlbovania vrások je zníženie produkcie kyseliny hyalurónovej, ktorá obklopuje bunky a pomáha im viazať vodu. Pleť sa vysušuje, stráca svoj plný a pevný tvar a vrásky sa prehlbujú.

Pigmentové škvrny

V procese starnutia naša pleť stráca aj ružový jas, typický pre mladistvú pleť, a môže vyzerať mdlo, unaveno. To je spôsobené množstvom faktorov, medzi ktoré patrí zníženie mikrocirkulácie do dermálnych vrstiev pleti a pomalšia obnova buniek.

S  rastúcim vekom sa tiež znižuje počet buniek v pokožke produkujúcich melanín (známych ako melanocyty). Zostávajúce melanocyty sa však zväčšujú a ich rozmiestnenie je viac lokalizované. Tieto fyziologické zmeny vysvetľujú vyšší výskyt pigmentových (stareckých) škvŕn u osôb nad 40 rokov.

Ako vidíme, zrelej pleti by sme mali dopriať špeciálnu starostlivosť a  starostlivo vyberať také prípravky, ktoré reflektujú všetky jej potreby.

Dermokozmetická značka Eucerin® vyvinula nový anti-age prípravok dennej starostlivosti, ktorý nielenže bojuje proti hlbokým vráskam, redukuje pigmentové škvrny, ale navyše dodá
pleti toľko žiaduci jas a sviežosť.

Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity Elasticity 50 ml kúpite za 38,70 €

Zoznámte sa: nový Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém Rosé SPF 30.
Jemne ružový nádych krému rozjasní unavenú pleť najmä ráno a dodáva jej svieži vzhľad.
Tajomstvo účinku je ukryté v špeciálnom zložení, ktoré zmierňuje pokročilé príznaky starnutia.

 • 1. Zlepšuje pružnosť: Kolagén-elastín komplex, vysokoúčinná kombinácia arctiínu a  kreatínu stimuluje produkciu kolagénu a zlepšuje pružnosť pleti.
 • 2. Redukuje pigmentové škvrny: Klinicky overený thiamidol* redukuje výskyt tmavých škvŕn (prvé viditeľné výsledky za 2 týždne).
 • 3. Vypĺňa vrásky: Zloženie s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky.
 • 4. SPF 30 + UVA ochrana chráni pleť pred predčasným starnutím a prehlbovaním vrások vplyvom UV žiarenia.
 • 5. Vhodný pre všetky typy pleti.

Komplexná starostlivosť pre zrelú pleť

Ak chcete dosiahnuť tie najlepšie výsledky a dopriať zrelej pleti komplexnú starostlivosť, odporúčame nový Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém Rosé SPF 30 doplniť o špeciálnu výživu v podobe Eucerin® Hyaluro-Filler + Elasticity 3D Séra, ktoré podporí anti-age účinok denného krému vo všetkých jeho hlavných oblastiach (vyplnenie vrások, redukcia pigmentových škvŕn, zlepšenie pružnosti pleti). Pre starostlivosť o očné okolie je ideálnym pomocníkom Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 20. Zlepšuje pružnosť pleti a viditeľne vyhladzuje hlboké vrásky pre žiarivejší a mladistvejší vzhľad pleti okolo očí.

Oplimálna aplikácia

Na dosiahnutie optimálneho účinku aplikujeme prípravky vždy na vyčistenú pleť a ľahko vmasírujeme. Počas jedného dňa je možné použiť maximálne 4 aplikácie akýchkoľvek prípravkov obsahujúcich thiamidol*.

EUCERIN® HYALURON-FILLER + ELASTICITY = krása zrelej pleti

Anti-age rad Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity je špeciálne vytvorený tak, aby pomáhal vypĺňať hlboké vrásky, redukovať pigmentové (starecké) škvrny a posilňoval pružnosť pleti a jej žiarivosť.

Prípravky základnej starostlivosti (Denné krémy, Nočný krém) obsahujú vysoko- i nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky zvnútra, zatiaľ čo účinná kombinácia arctiínu a kreatínu (kolagén-elastín komplex) stimuluje produkciu kolagénu a zlepšuje pružnosť pleti. Klinicky overená zložka thiamidol* potom redukuje pigmentové škvrny s prvými viditeľnými výsledkami už za dva týždne.

Ak chceme dopriať pleti nadštandardnú starostlivosť, ponúka rad Hyaluron-Filler + Elasticity intenzívne anti-age 3D sérum s trojitým účinkom. Jemná pleť očného okolia ocení omladzujúce zloženie Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity Očného krému SPF 20 – pre hladšiu a pevnejšiu pleť okolo očí. Vzhľadom na to, že na pokožke rúk sa proces starnutia tiež výrazne prejavuje, je rad Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity obohatený i o účinný Krém na ruky s SPF 30.

Výsledky klinickej štúdie

Nový Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém Rosé SPF 30 bol testovaný v rámci klinickej štúdie so 132 dobrovoľníkmi, ktorí tento krém pravidelne testovali po dobu 4 týždňov. Výsledky preukazujú veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť a potvrdzujú kľúčové benefity.

Tmavé kruhy pod očami? Zosvetlenie už za 2 týždne

EUCERIN® ANTI-PIGMENT Rozjasňujúca starostlivosť proti tmavým kruhom pod očami.

Tmavé kruhy pod očami sú častým kozmetickým problémom, ktorý riešia ženy aj muži na celom svete. Nemusí však byť vždy prejavom únavy alebo nezdravého životného štýlu.
Jednou z najčastejších príčin kruhov pod očami je aj nadmerná pigmentácia pleti. Očné okolie je všeobecne charakteristické veľmi jemnou pleťou, tá je navyše s pribúdajúcim vekom krehkejšia, tenšia a kolagénové vlákna sa strácajú. Zároveň sa zvyšuje počet krvných ciev a vo výsledku sa nám potom taká pleť javí ako tmavšia.

Nová Eucerin® Anti-Pigment Rozjasňujúca starostlivosť proti tmavým kruhom pod očami kombinuje účinné aktívne látky, ktoré pôsobia v rôznych smeroch, aby rozžiarili pleť a redukovali hyperpigmentáciu.

Jemná starostlivosť tak rozžiari a vyhladí očné okolie priamo pri zdroji. Svieži, ľahký krém obsahuje thiamidol*, účinnú a patentovanú zložku, ktorá sa zameriava na príčinu hyperpigmentácie, pretože znižuje produkciu melanínu. Pigmenty odrážajúce svetlo rozjasnia očné okolie a zaistia okamžitý svieži a žiarivý vzhľad. Kyselina hyalurónová zmierňuje opuchy a vyhladzuje jemné vrásky. Oligopeptidy stimulujú vlastné kolagénové vlákna v pleti,
čím pomáhajú dosiahnuť jej pevnejšiu štruktúru.

EUCERIN® ANTI-PIGMENT rozjasňujúca starostlivosť proti tmavým kruhom pod očami – 15 ml v cene 34 €**

Krém je možné ľahko a presne aplikovať na malé oblasti zasiahnuté hyperpigmentáciou a s pomocou chladivého aplikátora je možné dosiahnuť optimálny účinok. Prvé výsledky sú viditeľné už po dvoch týždňoch, pleť je hladšia, zjednotená a má svieži a žiarivý vzhľad.

EUCERIN® ANTI-PIGMENT: Pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti

Ak sa na pleti objavujú príznaky hyperpigmentácie a nerovnomerného sfarbenia vo väčšej miere, existuje komplexná dermokozmetická starostlivosť v podobe vhodnej kombinácie prípravkov radu Eucerin® Anti-Pigment.
Prípravky tohto radu boli špeciálne vyvinuté na redukciu hyperpigmentácie pre zjednotenejší a žiarivejší vzhľad pleti.
Možno ich používať celoročne, látka thiamidol* nijako nereaguje na slnečné žiarenie. Produkty môžu byť používané aj počas tehotenstva. Maximálne sa odporúčajú štyri aplikácie prípravkov s obsahom thiamidolu* denne.

EUCERIN® ANTI-PIGMENT rozjasňujúca starostlivosť proti tmavým kruhom pod očami

 • Tmavé kruhy sú redukované pôsobením thiamidolu* už po 2 týždňoch***
 • Kyselina hyalurónová hydratuje, redukuje opuchy a vyhladzuje jemné vrásky
 • Oligopeptidy zvyšujú tvorbu vlastného kolagénu a prispievajú tak k spevneniu pleti
 • Chladivý aplikátor poskytuje okamžité osvieženie a oddýchnutý vzhľad
 • Tmavé kruhy sú ihneď menej viditeľné vďaka obsahu rozjasňujúcich pigmentov
 • Oftalmologicky testované a vhodné aj pre používateľov kontaktných šošoviek

* Thiamidol patentovaný v Nemecku.
** Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena.
*** Klinická štúdia, do ktorej bolo zaradených 33 žien vo veku 25 – 55 rokov, s fototypom II – IV podľa Fitzpatrickovej škály a tmavými kruhmi pod očami. 17 % vykazovalo tmavé
kruhy vaskulárneho pôvodu, 12 % hyperpigmentových a 71 % kombinovaných.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu