NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN MARKETING PODNIKANIE PODUJATIA

Žilina je naša – vidíme sa už 17. mája!

Martina Novotná
Share
žilina

Prvýkrát sme v Žiline boli milo prekvapené hneď viacerými momentmi. V novozrekonštruovaných historických priestoroch budovy a coworkingu Banka, v ktorom sa mal konať náš event, sme sa ocili prvýkrát. Kombinácia histórie a svieži vietor novej fasády, dizajnových prvkov a samotných startupistov, ktorí v priestore realizujú svoje sny, bol sám o sebe ohromne inšpiratívny. O milých ľuďoch a ochote pomôcť povynášať všetky eventové náležitosti nehovoriac.

Počas prednášok a rozhovorov vládlo ozajstné ticho a všetky prítomné žienky sa sústredili skutočne na obsah, pričom si poniektoré zapisovali i poznámky. O otázky počas diskusie tiež nebola núdza. Preto sme sa rozhodli navštíviť Žilinu opäť. Dôležité pre nás je, aby ste si lístky zakúpili v predstihu. Dostupné budú do 15. mája. 

Tentokrát prinášame s nami aj skvelú Klaudiu, rodenú aj študovanú vinárku, prezývanú “Kráľovná vín Malokarpatského regiónu”. Okrem rozhovoru so sebou prinesie aj plný kufor vychladených vzoriek, ktoré budeme spoločne degustovať.

Uverejnil používateľ akcnezeny.sk Nedeľa 21. apríla 2019

Klaudia Čistá Tretinová je akčná žena a mamina zároveň. Enologička, someliérka, degustátorka, pedagogička a držiteľka mnohých ocenení. Vďaka láske k vínu spoznala aj svojho muža vinára. Miluje pestrosť, neznáša uniformitu. Každému vinohradu venuje individuálnu pozornosť, a preto – čo vinohrad, to iná odroda.

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuUverejnil používateľ akcnezeny.sk Streda 17. apríla 2019

Ďalšou veľkou témou na našom evente bude zodpovedanie otázky:  Ako sa buduje rodinné podnikanie? v podaní Ivety Hrabovskej, ktorá sa skrýva za chutnou značkou plnou lásky –  GentleJam Slovakia. 

Pôvodne vyštudovala marketingovú komunikáciu a reklamu, 6 rokov pracovala v médiách a potom prišlo vyhorenie. Spolu s manželom ich zlákalo podnikanie, ale keďže nemali nikoho, kto by ich to naučil, učili sa sami a firmy budovali s nulovým rozpočtom a doslova na kolene :) Otvorili si masérsky salón v centre Žiliny, po čase spustili projekt “Krátke masáže do firiem” po celom Slovensku. A aby toho nebolo málo, v jeden pekný večer pri fľaši vína prišiel nápad vyrábať džemy a omáčky s alkoholom.

V priebehu pár mesiacov vypustili do sveta značku GentleJam. Aktuálne teda majú s manželom tri rozbehnuté projekty a s úsmevom dodávajú, že sa vôbec nenudia:) Výroba špičkových džemov s prímesou kvalitných alkoholov – to je jednoducho láska! O ochutnávku ich špecialít, a rovnako masáže počas eventu bude postarané! 

O svojej vášni k Európe, ale najmä o jej ceste k diplomacii nám bude rozprávať Lucia Kleštincová. 

Od malička sa chystala na kariéru akvabely a neskôr diplomatky. Moderné technológie jej otvorili nový svet. Vďaka svojej vytrvalosti dokázala uspieť v desaťtisícovej konkurencii a zvládnuť výberové konanie do Európskej komisie, kde momentálne pôsobí už šiesty rok. Prezradí nám, aké je to rozhodovať o budúcnosti Airbnb v Európe, podieľať sa na koordinácii príprav na brexit, ale aj prečo počúva podcasty na zrýchlenom mode a čo robí pre to, aby bolo Slovenky v Bruseli viac počuť.
 

Čoskoro vám predstavíme aj našu štvrtú hostku, ktorou bude, ako inak, žena, ktorá ide svojou vlastnou cestou a jej práca ju napĺňa a robí ju so všetkou láskou. 

Počas sprievodných aktivít bude opäť možné nahlásiť sa na 15 minútové konzultácie s odborníkom z Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky na témy:

ako začať podnikať,
ako si otestovať svoj nápad,
ako si pripraviť biznis plán a finančnú kalkuláciu,
— aké sú možnosti financovania vášho nápadu.
Na konzultácie sa prihlasujte vopred prostredníctvom e-mailu info@akcnezeny.sk.

Másáže a ochutnávku GentleJam Slovakia nám počas eventu prinesú manželia Hrabovskí!

Tešíme sa na vás opäť v Žiline už 17. mája. Lístky sú k dispozícii priamo tu. 

Tagy
Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X