3 v 1: Mamička, influencerka a zároveň vojačka čelí odpornej kritike! Ona však nič nevzdáva

0
3 v 1: Mamička, influencerka a zároveň vojačka čelí odpornej kritike! Ona však nič nevzdáva
Zdroj: IG/azzy.fit

Táto žena je priam definíciou ambicióznosti a priebojnosti. Je milujúcou matkou, influecnerkou a zároveň vojačkou. Slúži svojej vlasti, no nie vždy sa dočká uznania. Práve naopak. Niektorí ľudia by mali radšej držať jazyk za zubami.

Prekrásna vojačka Azriel Ruggles má iba 23 rokov, no stihla toho v živote už veľa. Zaujala aj množstvo ľudí na sociálnych sieťach, kde ju môžete vidieť ako vojačku alebo ako dobre jej idú tvrdé tréningy. Dokáže premôcť aj chlapa, ale napriek tomu sa na ňu valí množstvo urážok a samá kritika, informuje The Sun.

„Máš 52 kíl, čo spravíš s 95-kilovým chlapom?“ rypol si niekto v komentári. Azriel ako odpoveď uverejnila video z jej tréningu, v ktorom bez problému spacifikuje svojho väčšieho kolegu. „Viem si poradiť a viem aj strieľať,“ rázne odkázala.

Azriel po uverejnení videa dostala konečne viac podpory. „Smiešne, ako silná žena spôsobuje to, že sa muži cítia ohrození. Buď stále skvelá, sestra,“ napísala jej sledovateľka.

Namiesto podceňovania a zosmiešňovania žien by ich spoločnosť mohla radšej podporovať. Ženy vedia byť skvelé a hlavne statočné vojačky. Dôkazom toho je ešte stále prebiehajúca vojna Ukrajine, kedy množstvo žien neopustilo svoje domovy, ale zostali bojovať za svoju krajinu.

Ukrajina má dokonca svoju vlastnú „Johanku z Arku“. Je ňou Evgenia Emerald, ktorá ešte pred vojnou pracovala v klenotníctve, no potom sa jej život obrátil naruby. Neutiekla. Zostala, aby bojovala. Išla rovno na frontovú líniu a tam sa dokonca zoznámila so svojím budúcim manželom. Aj svadbu mali priamo na fronte, pričom ostatní muži si nevedia vynachváliť prácu s Evgeniou. Momentálne však nebojuje, pretože sa nedávno stala mamičkou.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu