NAČÍTAVAM

Type to search

BEAUTY BLOG INŠPIRÁCIE MAGAZÍN

7 letných fashion trendov

Alexandra Vrábelová
Share
fashion trendy

Leto je už v plnom rozbehu, a pravdepodobne niektoré z vás už absolvovali dovolenku, alebo si ju práve vychutnávajú, alebo dovolenku ešte len plánujú. Ak práve na dovolenke ste, a slníte sa niekde pri mori, možno vás osvieži aj tento letný článok. Ak svoj pobyt ešte len plánujete, môže vás inšpirovať jeden z týchto tipov… Vezmite si teda limonádu alebo kávičku a začítajte sa…

1. bodky – najmä vtedy, keď zvolíte potlač na šatách v podobe drobných bodiek, môžete pôsobiť jemne a subtílne. Pozor na väčšie bodky, tie vás môžu rozširovať. Tento vzor mala nedávno na sebe Margaret Qualley na fashion show Christiana Diora a taktiež v krehká Natalie Portman na návšteve New Yorku. Obe v nich vyzerali dievčensky jemne.

moda, celebrity, trendy, styling

Foto: Vogue

2. metalické šaty – na nedávnych MTV Movie & TV Awards sa v krásnych metalických šatách objavila napríklad Mandy Moore a vyzerala v nich úžasne. Zlaté šaty mala na sebe zase Bella Hadid, ktorá svojou vizážou pripomínala skôr jednu zo sestier Kardashianových. Koncom júna sa takto vychystala na veľkolepú akciu spoločnosti BVLGARI, ktorá sa konala v Ríme.

moda, celebrity, trendy, styling

Foto: Vogue

3. kvetinová potlač – jemný florálny vzor volia väčšinou romantickejšie dámy a v šatách s modrými kvietkami zahviezdila napríklad mladučká Selena Gomez na premiére Hotelu Transylvánia 3 v Kalifornii. Zaujímavé je, že po tejto potlači siahla aj temperamentná čokoládová kráska Naomi Campbell a objavila sa tak na Miu Miu Cruise Collection Party v Paríži.

Prečítajte si aj o fashion trendoch na rok 2018.

moda, celebrity, trendy, styling

Foto: Vogue

4. odhalené ramená sú ďalším horúcim trendom sezóny. Šaty s odhaleným dekoltom a ramenami si vzala na seba napríklad jedna z bývalých anjelikov Victoria Secret, modelka Lily Aldridge na párty firmy BVLGARI, ktorá sa konala v Taliansku. Rihanna si trúfla na obtiahnutý model, a takto v ňom vyzerala na akcii v Londýne. U Rihanny však nebolo toto vrchné zakončenie šiat až také lichotivé, navyše obojok jej opticky skrátil krk.

moda, celebrity, trendy, styling

Foto: Vogue

5. károvaný vzor – na premiére filmu The Preacher v Los Angeles sa v takejto odvážnej kreácii objavila herečka a jedna z hlavných protagonistov filmu, Ruth Negga. Indická herečka a speváčka Priyanka Chopra si vybrala tento vzor tiež a vsadila na dievčenskú rafinovanosť v podobe dvojdielneho kompletu – fotografia je z ulíc v indickom Mumbai.

moda, celebrity, trendy, styling

Foto: Vogue

6. lesklý materiál – veľmi zaujímavé je použitie hodvábu na vytvorenie takejto dlhšej košele, v ktorej Rihanna navštívila New York. Látka s leskom vytvára skvelý efekt aj na šatách Kendall Jenner na evente magazínu Chaos and Love. Pozor však na to, že materiál s takýmto leskom, ako napríklad hodváb alebo satén, pridáva na objeme.

moda, celebrity, trendy, styling

Foto: Vogue

7. hlboké V-čkové výstrihy – u americkej herečky Kerry Washington na prvom obrázku je tento výstrih príliš hlboký a zbytočne upozorňuje na chlapčenskú postavu, ale v prípade elegantnejšej verzie u modelky Grace Elizabeth je výsledok použitia véčka o triedu lepší.

moda, celebrity, trendy, styling

Foto: Vogue

Zdroj titulnej foto: pixabay.com

 

Tagy
Alexandra Vrábelová
Alexandra Vrábelová

Môžete ma sledovať na stránke stylist.sk, kde ponúkam svoje služby (osobný styling, spoločné nákupy) alebo nahliadnuť do mojich e-shopov mamimo.sk a sperkyalexandra.sk - budem sa tešiť :-)

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X