Akčné mamy si užili deň v IKEA: Dopriali sme si masáže aj skrášlenie

0
Akčné mamy si užili deň v IKEA: Dopriali sme si masáže aj skrášlenie
akcne mamy v ikea

Ak ste neboli v nedeľu na Deň matiek v obchodnom dome IKEA, môžete ľutovať. Akčné mamy spolu s Akčnými ženami sa spojili a vytvorili podujatie pre všetky maminy. 

Aj keď nie každý deň je nedeľa, tá z 12. mája 2019 bola doslova oddychová a platilo známe české heslo „v nedeli se nedělá“. Akčné ženy spolu s Akčnými mamami v spolupráci s IKEA vytvorili popoludnie, počas ktorého si mohli návštevníčky obchodného domu užiť masáže, líčenie aj rozhovor so stylistkou a odniesli si aj malé prekvapenia. 

Deň matiek je medzinárodne známy sviatok, ktorým vzdávame hold našim mamám. Spojili sme sa preto s akčnými mamami a vytvorili sme vďaka obchodnému domu IKEA príjemné podujatie. Stretli sme sa priamo v obchodnom centre IKEA v Bratislave, aby sme oslávili nielen Deň matiek, ale aj možnosť oddýchnuť si a zabaviť sa. Okrem toho, že v IKEA nájdete množstvo nábytku a inšpirácie, sme totiž v tento deň premenili hlavný vestibul na zónu relaxu a krásy pre všetky akčné ženy a mamy. 

Zóny zdravia aj krásy

Už pri vstupe dnu bolo vidieť, že sa priestor naplnil celými rodinkami. Dámy, ktoré sa chceli zapojiť, mohli využiť aktivity rozdelené do viacerých zón. Na jednej strane vestibulu mali možnosť nechať sa nalíčiť, zmerať si tuk a dozvedieť sa niečo viac o kvalite svojej pleti. Zástupkyne firmy Oriflame im ochotne vysvetľovali množstvo potrebných informácií a skrášľovali ich na počkanie. A tak ste sa dozvedeli, ako na tom ste s kvalitou pleti a či sa o ňu dobre staráte. Niekedy vám prístroj odhadne nižší vek, než aký skutočne máte, a to sa dobre počúva. Suchá, zmiešaná či mastná pleť? Ak si nie ste úplne istá, otestujú vám pleť. 

Make-up od Oriflame, foto: Patrícia Macová

Nezastavila sa ani naša stylistka, Alexandra Vrábelová. Tá dámam určovala farebný typ, typ postavy a rozprávala sa s nimi aj o štýle. So sebou si priniesla aj farebné šatky na určovanie farebnej typológie a dámam tak prezradila, aké farby podčiarknu ich krásu.

Alexandra Vrábelová
Stylistka Alexandra Vrábelová

Popri skrášľovaní a relaxe sa mohli sa o svoje zdravie postarať aj zvnútra vďaka dúšku vody s kolagénom, ktorý ponúkala firma Inca Collagen. 

https://www.facebook.com/akcnezeny.sk/photos/a.1195196870641011/1195236707303694/?type=3&theater

Po návšteve všetkých zón zdravia a krásy boli pripravení aj fotografi. Pri fotostene s vopred pripravenými vtipnými ceduľkami sa mohli nechať odfotiť maminy aj celé rodiny. Fotky im na počkanie vytlačili a domov tak odchádzali s pekným suvenírom navyše.

https://www.facebook.com/akcnezeny.sk/photos/a.1195196870641011/1195199463974085/?type=3&theater

Darček na záver a poďakovanie partnerom

Ak ste boli už dostatočne zrelaxované, na koniec ste dostali ešte aj malú pozornosť – darčekovú tašku so zopár produktami pre vaše potešenie. A možno sa pridala s prekvapením i vaša ratolesť, pretože zatiaľ, čo ste absolvovali kolečko pri našich stánkoch, vaše dieťa usilovne pracovalo pri stole, kde sa vyrábali darčeky pre maminu. Každá darčeková taštička bola plná milých drobností a produktov pre potešenie tela i duše. Pre viac ako 300 mám nám pripravili eko darčeky firma Oriflame, prírodná  kozmetika Dulcia pridala pre každú maminu osviežujúce mätové vody a hydratačné pleťové sérum Kolagén. Za chutné raňajkové dobroty ďakujeme Dr. Oetker. Rovnako vďaka za doplnky výživy firme Vulm a Kúpeľom Lučivná.

O fotografie z backstage sa postarala Patrícia Macová. Môžete si ich pozrieť na našom Facebooku.

Predošlý Poviedka: Uletené ciele
Pokračovať MastersGate konferencia a Awards 2019
Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

žiadne príspevky na zobrazenie