Akčné ženy budú 15. mája na Profesia days Žilina!

0
Akčné ženy budú 15. mája na Profesia days Žilina!
profesia days

Profesia days je konferencia pre všetkých, ktorí hľadajú prácu, ale aj pre tých, ktorí by sa chceli inšpirovať a samozrejme, aj pre zamestnávateľov. Po roku opäť prichádza do Žiliny.

Minulý rok sa festival pracovných a vzdelávacích príležitostí v Žiline uskutočnil prvýkrát a privítal viac ako 5 000 návštevníkov. Pre veľký úspech a záujem budú mať návštevníci aj tento rok možnosť nájsť si prácu, získať informácie o firmách, inšpirovať sa úspešnými príbehmi, vzdelávať sa, absolvovať kariérne poradenstvo, zabaviť sa a mnoho ďalšieho.

profesia days
Profesia Days

Zaujímavý program aj na pódiu

Okrem desiatok firiem z rôznych oblastí sa môžete zúčastniť aj zaujímavého programu. Osobnosti z regiónu, ako aj celého Slovenska, sa podelia o svoj inšpiratívny príbeh na hlavnom pódiu. Medzi nimi nemôžu chýbať ani naše Akčné ženy – výtvarná umelkyňa Eva Šugárová a Paulína Oboňová. Paulína je známa svojimi ručne maľovanými hrnčekmi značky Polin, a zároveň skúsená marketérka. V marketingovej zóne sa o svoje skúsenosti podelí aj Mária Zahatlanová.

profesia days
Profesia Days – riaditeľka portálu Profesia Ivana Molnárová

Kde môžete nájsť toto podujatie?

Profesia days Žilina sa bude konať 15. mája 2019 v Holiday Inn Žilina. Vstup na festival je úplne ZADARMO, stačí sa len registrovať na www.profesiadays.sk, kde je postupne zverejňovaný program, harmonogram festivalu a všetko dôležité.

Záštitu nad podujatím prevzali aj predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová a primátor mesta Žilina Peter Fiabáne. Podujatie organizuje spoločnosť Profesia, prevádzkovateľ najväčšieho slovenského jobportálu Profesia.sk.

V Žiline sa stretnete s Akčnými ženami aj na ich evente 17. mája v Banka Žilina.

Ohodnoťte článok

0

Predošlý Pre môjho muža mám vždy teplú večeru
Pokračovať Redakčný výber akčných žien
Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu