Akčné ženy opäť v Žiline. Vidíme sa spolu už 12. septembra

0
Akčné ženy opäť v Žiline. Vidíme sa spolu už 12. septembra

Poďte s nami osláviť september inšpiratívnym večerom akčných žien v Žiline! Stretneme sa spolu už 12. septembra spoločne so 4 inšpiratívnymi ženami a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a noviniek. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

Rezervujte si termín a svoj lístok už dnes. 

KEDY: 12. septembra, 2019 | št | 17:00
KDE: Delightilli cukráreň (Zilina) , Platanová 1/A, 01007 Zilina

Program bude nabitý. Predstavujme vám témy a spíkerky, na ktoré sa môžete už teraz tešiť!

 • Ako sa buduje rodinné podnikanie?

Iveta Sabolová Hrabovská vyštudovala marketingovú komunikáciu a reklamu, 6 rokov pracovala v médiách a potom prišlo vyhorenie. Spolu s manželom ich zlákalo podnikanie, ale keďže nemali nikoho, kto by ich to naučil, učili sa sami a firmy budovali s nulovým rozpočtom a doslova na kolene ? Otvorili si masérsky salón v centre Žiliny, po čase spustili projekt “Krátke masáže do firiem” po celom Slovensku a aby toho nebolo málo, v jeden pekný večer pri fľaši vína prišiel nápad vyrábať džemy a omáčky s alkoholom. V priebehu pár mesiacov vypustili do sveta značku GentleJam. Aktuálne teda majú s manželom tri rozbehnuté projekty a s úsmevom dodávajú, že sa vôbec nenudia:) Výroba špičkových džemov s prímesou kvalitných alkoholov – GentleJam Slovakia to je jednoducho láska!

Zdroj: Iveta Sabolová Hrabovská
Zdroj: Iveta Sabolová Hrabovská
 • Kráľovná vín Malokarpatského regiónu

Klaudia Čistá Tretinová – Akčná žena a mamina zároveň. Enologička, someliérka, degustátorka, pedagogička a držiteľka mnohých ocenení. Vďaka láske k vínu spoznala aj svojho muža vinára. Miluje pestrosť, neznáša uniformitu. Každému vinohradu venuje individuálnu pozornosť a preto čo vinohrad, to iná odroda.

Zdroj: Klaudia Čistá TretinováVinAk
Zdroj: Klaudia Čistá TretinováVinAk
 • Každá zmena sa začína prvým akčným krokom
Sona Ondrejkova – Biznis mentorka , Rozhýb Biznis – Soňa Ondrejková
Úspešná manažérka, ktorá na vrchole opustila biznis globálnych firiem a dnes pomáha menším podnikateľom realizovať ich vízie a plány. Má vášeň pre koncept slobodných firiem. Jej víziou je priniesť do života podnikateľov slobodu prostredníctvom fungujúcich a efektívnych procesov, dobre nastavených ukazovateľov a tímu angažovaných ľudí. V množstve informácií ťažko hľadáme priority a strácame sústredenie. Soňa bude hovoriť o tom ako si udržať jasné smerovanie a chuť robiť každý deň to, čo je dôležité. Zmena je cesta, ktorá začína prvým akčným krokom.
Zdroj: Soňa Odrejková
Zdroj: Soňa Odrejková
 • Ako pretaviť svoju nevýhodu vo fungujúci podnik?

Peťa Illeová je typická akčná žena. Jej koníčky by ste nespočítali na prstoch oboch rúk. Zdravotný problém jej paradoxne otvoril dvere do sveta cukrárstva. Pečie pre tých, ktorí bojujú s alergiami či intoleranciami na rôzne typy potravín, hlavne na lepok a laktózu. Otvorila a úspešne rozbehla PRVÚ bezlepkovú cukráreň v Žiline – Delightilli . Petrinou víziou je, aby sa jej dezerty stali pre zákazníkov pôžitkom. Nielen chuťovým, ale aj vizuálnym.

Zdroj: Petra Illeová

Viac o Petre si prečítate aj v rozhovore: https://akcnemamy.sk/2019/06/04/cukrarka-petra-kvoli-nasim-kolacom-ludia-precestuju-aj-stovky-kilometrov

 • Ako sa vytvára aktívna komunita na sociálnych sieťach? 

Prezradí nám akčná mama a influencerka Eva Štípalová alias Mama na tretiu! Vyštudovala elektronický obchod a manažment, pracuje v Univerzitnom vedeckom parku Žilinskej univerzity v Žiline. V práci i popri práci sa venuje okrem iného marketingu na ktorý nezanevrela ani počas rodičovskej dovolenky s dvojičkami. Počas „dovolenky“ si postupne vybudovala na sociálnych sieťach, prioritne Instagram, aktívnu komunitu mamičiek. Malým spoločnostiam radí, pomáha, nastavuje, robí audit ako si vo svojom podnikaní nastaviť sociálne siete tak, aby prosperovali.
„Som akčná žienka, neviem stagnovať, stále sa potrebujem rozvíjať. Najprv som bola v online len pozorovateľom, teraz som už skoro dva roky aj aktívnym jeho účastníkom.

Zdroj: Eva Štípalová

Na evente sa nám predstaví viacero zaujímavých žien, napríklad aj SUPER LADY Eva? Evka Petrovičová pomáha ženám chudnúť bez jojo efektu, aby dosiahli svoju vysnívanú postavu. Je zakladateľkou značky SUPERLADY a jej cieľom a zároveň jej poslaním je inšpirovať ženy, aby na sebe pracovali nie len po fyzickej, ale aj mentálnej stránke. Taktiež patrí do skupiny akčných žien, lebo nielenže sa venuje svojmu poslaniu, ale jej aj mamou dvoch akčných deti:)

Zdroj: Evka Petrovičová
Pozvite aj svoje kamarátky a rezervujte si tento večer a čas pre seba !
 • Sprievodné aktivity budú počas eventu prebiehať v čase od 17:00 do 19:00 hod. Pôjde o 15 minútové konzultácie s odborníkom z Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky na témy:
— ako začať podnikať,
— ako si otestovať svoj nápad,
— ako si pripraviť biznis plán a finančnú kalkuláciu,
— aké sú možnosti financovania vášho nápadu.
Na konzultácie sa prihlasujte vopred prostredníctvom emailu info@akcnezeny.sk.
 • Másáže a ochutnávku GentleJam Slovakia nám počas eventu prinesú manželia Hrabovskí!

Sprievodné aktivity budú počas eventu prebiehať v čase od 17:00 do 19:00 hod. Pôjde o 15 minútové konzultácie s odborníkom z Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky na témy:

 1. ako začať podnikať,
 2. ako si otestovať svoj nápad,
 3. ako si pripraviť biznis plán a finančnú kalkuláciu,
 4. aké sú možnosti financovania vášho nápadu.

Na konzultácie sa prihlasujte vopred prostredníctvom emailu info@akcnezeny.sk.

Másáže a ochutnávku GentleJam Slovakia nám počas eventu prinesú manželia Hrabovskí!

Za podporu podujatia ďakujeme nášmu komunitnému partnerovi Slovenská sporitelňa. 

žiadne príspevky na zobrazenie