Akčné ženy pod Tatrami – po prvýkrát v POPRADE!

0
Akčné ženy pod Tatrami – po prvýkrát v POPRADE!
akčné ženy v poprade
Inšpiratívne podujatie pre všetky akčné ženy pod Tatrami sa uskutoční už v sobotu 24. novembra v Poprade.  Poďte s nami stráviť inšpiratívny večer akčných žien v Poprade! Stretneme sa spoločne so 4 akčnými ženami a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný zaujímavých žien, networkingu, motivácie, noviniek z oblasti zdravia a krásy a mnohých pozorností, ktoré pre vás už pripravujeme. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Vytvorte si aj vy čas pre seba a nezabudnite si priniesť svoje vizitky!
Na koho sa môžete tešiť?
Predstavujeme vám naše hlavné hostky a zároveň témy večera:

#Od jógy na brehoch Gangy až po čokoládový biznis pod Tatrami

Joanna Gurnik sa od tanca s ohňom či so šabľou na hlave dostala k joge a ájurvéde, starobylej indickej medicíne. Tú študovala 3 roky v Prahe a neskôr v Indii, kde strávila 2 mesiace nielen štúdiom ájurvédy, ale i pobytom v jogovom ášrame. Dnes je certifikovanou lektorkou jogy vedená pod registráciou medzinárodných učiteľov v Yoga Alliance RYT 200. Pod Tatrami vytvorila koncept Ájurvéda Jóga Tatry, kde všetky svoje doterajšie skúsenosti spája a svoje poznatky šíri i v ďalších mestách na Slovensku a v Čechách, kam chodieva prednášať a viesť semináre. Okrem toho, spolu s mamkou, vedie firmu Tatranské čokolády, ktorá sa špecializuje na výrobu firemných čokolád, čokoládových prezentov a fotiek, gravírovaných čokolád a chutných praliniek. Ale keďže akčných nápadov nie je nikdy dosť – pridali si k tomu i výrobu vlastného zdravého nápoja ChaCha Kombucha, ktorý začína byť i na Slovensku čoraz populárnejší.

akčné ženy v poprade

#Krása a sebadôvera každej ženy je ukrytá v jej očiach

MUDr. Lucia Sonntag už od študentských čas s odhodlaním prijíma nové výzvy a situácie, pri ktorých sa pohybuje mimo komfortnú zónu. Ako lekárka v očnej klinike NeoVízia pracuje s očami. Doslovne aj obrazne. Rada hľadí na svet naivne detsky s doširoka otvorenými očami, rada sa pozerá ľuďom do očí a najradšej to, čo vidí, pretavuje v jej azylovom svete fantázie do textov. Tak vznikla aj jej posledná básnická zbierka „Keby niečo, keby všetko…“. Dnes sa okrem umenia venuje aj životnému štýlu, v ktorom aplikuje svoj holistický prístup vnímania zdravia, vďaka čomu sa jej za 2 roky podarilo schudnúť 48 kg a k svojej pôvodnej váhe sa už nikdy nevrátila späť.

Akčné ženy v poprade

#Sen každej ženy je byť kráľovnou

S vášňou k móde, k jedinečným látkam, ku kvalitnému spracovaniu a láske k dizajnu vznikla v roku 2017 značka ZoeFabrics Fashion. Založila ju majiteľka Marta Albrecht Mikulášová, ktorá niekoľko rokov predtým prevádzkovala a stále prevádzkuje e-shop zameraný na kvalitné odevné látky a galantériu vyššieho štandardu. Od roku 2014 je značka súčasťou Bratislavských módnych dní, kedy sa stala víťazkou projektu Nových tvárí Módnej scény. Charakteristickou črtou jej módnej tvorby sú sofistikovanosť, luxusné a jedinečné materiály a kvalitné vypracovanie.


#Ako je možné naplniť si sen o vlastnom podnikaní?

Slavomíra Raškovič vyštudovala žurnalistiku v Nitre, pracovala 4 roky v médiách a neskôr v európskych inštitúciách, no potom sa rozhodla presťahovať sa späť domov do Batizoviec, kde spolu s manželom otvorila reštauráciu zameranú na zážitkovú gastronómiu. Gašperov mlyn patrí podľa týždenníka TREND medzi 10 najlepších reštaurácii na Slovensku. Pôsobí v nej ako manažérka a zároveň hlavná someliérka. Okrem iného získala 3. miesto na majstrovstvách Slovenska someliérov a naďalej študuje na prestížnej Weinakademie. Koncom roka plánuje otvoriť ďalšie sesterské zážitkové bistro a ubytovacie zariadenie Moment – bistro & ubytovanie.
Akčné ženy v Poprade
Vstupenky je možné zakúpiť tu:https://tickpo.sk/detail/akcne-zeny-pod-tatrami
Na našom podujatí nebude chýbať ani obľúbená tombola či networking a diskusia. V tombole sa nachádza množstvo atraktívnych a hodnotných cien:
  • Individuálne lekcie angličtiny v hodnote 75 eur venuje do tomboly Petra Malinič a jej jazyková škola Langea
  • Poukážka na degustačnú večeru pre 2 osoby v Gašperovom Mlyne
  • Popradské štúdio Pole Dance Poprad, ktoré vedú Zuzana Pavličková a Eliška Nemčková, venuje 1 x mesačný kurz pod vedením týchto šikovných lektoriek
  • Poukaz na podujatie podľa vlastného výberu od Akčných žien v rámci Slovenska a rovnako Českej republiky
  • Lektorka tvárovej gymnastiky Mona Liza face, Face Fit tvárová gymnastika, do tomboly venuje 3 x súkromnú hodinu tvárovej gymnastiky
  • Bohatú tombolu dopĺňaju aj dva hodnotné poukazy na kompletné vyšetrenie očí od spoločnosti NeoVízia očná klinika priamo na očnej klinike NeoVízia v POPRADE!
  • Kino Tatran je neodmysliteľnou súčasťou kultúrneho diania v Poprade a jeho manažérka Ľubomíra Olejárová venuje do tomboly 2 x 2 lístky do kina na film podľa vlastného výberu
  • Zakladateľka Incacollagen Romana Ljubasová venovala pre jednu z vás balenie hodnotného kolagónového prípravku na celý mesiac!
  • Pre každú účastníčku máme pripravenú sladkú pozornosť z dielne Tatranské čokolády od Joanny Gurnik a jej maminy. Na čokoládové výhry sa môžete tešiť rovnako aj v tombole!
Vstupenky je možné zakúpiť tu: https://tickpo.sk/detail/akcne-zeny-pod-tatrami
 
Tešíme sa na vás v Poprade!
akcnezeny.sk  je projekt pre všetky ženy, ktoré túžia po zmene a chcú rásť. Cieľom je poskytovať pravidelnú inšpiráciu a zároveň spájať komunitu, ktorá má rovnaké záujmy. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní. Vďaka nášmu webu www.akcnezeny.sk s vami zdieľame obsah, tipy od iných žien a inšpiratívne podujatia, ktoré organizujeme my alebo podobne zmýšľajúce ženy. Pridajte sa k nám: info@akcnezeny.sk

žiadne príspevky na zobrazenie