NAČÍTAVAM

Type to search

Eventy

Akčné ženy v Košiciach

Martina Novotná
Share
akcne zeny v kosiciach

V Košiciach sa po prvý krát stretnú inšpiratívne ženy, ktoré majú chuť sa posúvať v profesionálnom živote, nadväzovať nové kontakty, byť motiváciou či stráviť príjemný večer v neformálnom kaviarenskom prostredí.

Stretnutie je určené predovšetkým pre podnikavé ženy. Hostkami podujatia budú “akčné ženy” z východu, ktoré majú vlastné podnikanie alebo sa venujú činnosti, ktorá môže byť pre iné dámy motivujúca. “Cieľom podujatia je podporiť ženy, aby robili to, čo majú rady a dokázalo ich to aj uživiť. Chceme vytvoriť komunitu, ktorá sa bude navzájom podporovať a vzdelávať. Po prvom úspešnom podujatí v Bratislave nás so záujmom oslovili aj ženy z iných regiónov, preto sme sa rozhodli zorganizovať ďalší event v Košiciach.” hovorí zakladateľka projektu Akčné ženy Martina Novotná.

V hlavnom programe vystúpi Michala Lukáčová Koniarová, ktorá popri ďeťoch a dynamickej práci, zodpovedá za marketing Medzinárodného maratónu mieru a je spoluzakladateľkou iniciatívy “Východ nie je EXIT”. V téme “Život ako maratón” priblíži, ako sa dá skĺbiť dynamická práca, tri deti a kopec ďalších aktivít. Porozpráva o zákulisí najstaršieho maratónu v Európe aj o tom, na čo sa nesmie zabúdať pri organizácii akéhokoľvek rodinného či firemného podujatia.

Milovníčky tvorivej umeleckej práce a handmade príde povzbudiť Lucia Bártová, ktorej sa úspešne podarilo premeniť svoje hobby v zárobkovú činnosť. Šport akéhokoľvek druhu by mal byť súčasťou každého človeka. Ľubica Slatina je rekreačná bežkyňa a filantropka. Šiesty rok pôsobí v Lige proti rakovine ako manažérka denného Centra pomoci pre dospelých onkologických pacientov. Bude sa venovať téme “Pohybom proti rakovine” a ako sa možno udržiavať v psychickej kondícii a pohode popri mentálne náročnej práci.

Na podujatí vystúpia aj ďalšie zaujímavé ženy, ktoré úspešne rozbehli vlastné projekty.  Iveta Štecová priblíži metódu tvarovej gymnastiky, ako prirodzenej ceste, ako si udržať krásnu pleť bez skalpela. Janka Šimkovičová porozpráva o tom  “Ako predať seba a svoju značku”. Motivačnou prednáškou o tom, “Ako z myšlienky vytvoriť veľký projekt” bude viesť Ivet Tomášiková, zakladateľka projektu “Som idealista”.

O tom, že “sny sa plnia, keď si veci plánujeme, nám povie viac Patrícia Červená ako senior regionálna obchodná manažérka v kozmetickej spoločnosti a viceprezidentka Soroptimist klubu. Poslednú tému “Od projektoveho manažmentu k vlastnému podnikaniu” predstaví Patricia Vasilová Trnková. Ako senior projektová manažérka riadi medzinárodný projekt v IT a zároveň túži nakopnúť slovenský turizmus a postupne pretavuje svoj sen v podnikanie.

Lístky je možné zakúpiť si tu: https://tickpo.sk/detail/akcne-zeny-v-kosicoch-317

Tagy
Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X