Akčné ženy z okolia Žiliny, tento event je určený práve vám!

0
Akčné ženy z okolia Žiliny, tento event je určený práve vám!

Žilina je metropolou severozápadného Slovenska a štvrtým najväčším mestom Slovenskej republiky. Je obklopená malebnými vrchmi a leží v sútoku troch riek. Je známe svojou neopakovateľnou atmosférou a spája sa s ňou veľa legiend. Navyše sme zistili, že sa v blízkosti nachádza nádherný barokový kaštiel, ako stvorený pre skvelý event.

Preto sme sa rozhodli, že náš najbližší inšpiratívny večer usporiadame práve tam.

Ste takisto akčná žena ako my? A chcete spoznať i ďalšie akčné ženy? Rezervujte si tento večer a čas pre seba!
Pridajte sa aj vy na inšpiratívne podujatie pre všetky akčné ženy z okolia Žiliny – AKČNÉ ŽENY PRI ŽILINE.

Akcia sa bude konať v sobotu 12. februára v Chateau Gbeľany na Hlavnej ulici 140 v Gbeľanoch o 19.00 hod.

V cene lístka za symbolických 9 eur nájdete:

 • darček
 • degustácie – Gentlejam a Vinum Nobile Winery
 • tombola
 • talk show
 • nové kontakty

Poďte s nami zažiť inšpiratívny večer akčných žien v Chateau Gbeľany! Stretneme sa spolu spoločne so zaujímavými ženami a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a pozorností, ktorý pre vás už s nadšením pripravujeme.

Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj darček a mnoho inšpirácie z talk show od 3 spíkeriek. Získate tiež množstvo nových kontaktov a zažijete neopakovateľnú atmosféru. Tešiť sa môžete aj na ukážku zvukovej masáže (Kristína Zem), degustácie vín a džemu, darčeky, tombolu, networking. Nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

Spíkerky večera:

TINA NEKUDOVÁ

Tina je Češka, Brňačka, žijúca viac ako jedenásť rokov v Bratislave, takže už aj trochu Slovenka.
Je autorkou a líderkou projektu S Tinou, ktorý založila v roku 2018. Je profesionálnou mentorkou, konzultantkou, lektorkou a zameriava sa na prácu s jednotlivcami, skupinami, aj firmami.

Hlavné oblasti, ktorým sa venuje, je hľadanie a práca s vlastným potenciálom, SWOT analýze, budovanie osobnej značky, budovanie obchodnej a brandovej stratégie, prezentačným schopnostiam a komunikácii.

Vydáva vlastné podcasty “Podcast s Tinou”, kde sa zameriava na biznisové otázky a neobyčajné príbehy. Moderuje biznisové a technologické eventy, webináre a workshopy. Má za sebou kariéru v Deloitte a Microsoft, kde pôsobila viac ako 8 rokov. Tina je matka, žena, partnerka a podnikateľka.

IVETA HRABOVSKÁ

Iveta vyštudovala marketingovú komunikáciu a reklamu, 6 rokov pracovala v médiách, a potom prišlo vyhorenie. Spolu s manželom ich zlákalo podnikanie, ale keďže nemali nikoho, kto by ich to naučil, učili sa sami a firmy budovali s nulovým rozpočtom a doslova na kolene. V jeden pekný večer pri fľaši vína prišiel nápad vyrábať džemy a omáčky s alkoholom.

V priebehu pár mesiacov vypustili do sveta značku Gentlejam. Aktuálne teda majú s manželom rozbehnuté viaceré projekty a s úsmevom dodávajú, že sa vôbec nenudia:). Výroba špičkových džemov s prímesou kvalitných alkoholov – to je jednoducho láska!

MUDR. ĽUBICA BABIŠOVÁ – lekárka, spolumajiteľka kliniky KAMALA

Od začiatku svojej profesionálnej kariéry sa popri vnútornom lekárstve, neskôr popri chirurgii, vo voľnom čase venovala estetickej medicíne. Skúsenosti a inšpiráciu zbierala počas štúdia v USA, Francúzsku či Taliansku.
Absolvovala aj množstvo certifikovaných školení a workshopov v oblasti estetickej medicíny nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Estetická klinika Kamala, ktorú spoločne založila so svojím manželom, je jej splneným snom. Vždy chcela pomáhať ľuďom a zároveň túžila po tom, aby jej práca prinášala radosť, spokojnosť a šťastie iným ľuďom. Ľubica tvrdí: „Keď vyzeráš dobre, cítiš sa dobre. Keď sa cítiš dobre, robíš dobro, a preto ju tvoriť umenie medicínou nesmierne teší a napĺňa.

IVANA WINBLADH – riaditeľka obchodného oddelenia na Britskom veľvyslanectve

Ivana vyštudovala zahraničný obchod a už vyše 15 rokov pôsobí v službách britskej kráľovnej. Posledných pár rokov riadi obchodné oddelenie, ktoré zodpovedá za vstup britských firiem na slovenský trh. Má rada šport, turistiku, cestovanie, film a britský nápoj gin&tonic.

Hlavnými partnermi podujatia sú:

Kamala Estetická klinika

Hlavným partnerom podujatia je Britské veľvyslanectvo. V rámci britskej kampane GREAT predstavuje obchodné oddelenie Britského veľvyslanectva značky Tesco F&FRegatta+Dare2B, SANCTUARY SPA, Batiste (VH Cosmetics), Paper LoungeSalt of the EarthMerumaya.

Partnermi podujatia sú:

 • Yves Rocher – francúzska luxusná kozmetika šetrná k prírode
 • DIVAS drink INTERNATIONAL a.s. – Vitamínové nápoje. Diva’s verí, že každá žena si zaslúži odmenu a uznanie. Je vašim partnerom na ceste k vyrovnanému životnému štýlu.
 • BoraTree Organics – superpotraviny pre vaše zdravie a krásu
 • Inca Collagen – 100% robí aktívny kolgén je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.
 • Vinum Nobile Winery – skvelé slovenské vína najvyššej kvality
 • Gentlejam – exkluzívne omáčky džemy s prémiovým alkoholom prináša gastronomický zážitok
 • Chateau Gbeľany – luxusný barokový kaštieľ
 • Aupark Žilina – nákupné centrum Žiliny

TENTO EVENT JE V RÁMCI PANDEMICKÝCH NARIADENÍ MOŽNÝ ORGANIZOVAŤ LEN PRE KOMPLETNE ZAOČKOVANÉ OSOBY (či osoby, ktoré prekonali Covid v čase do 180 dní od začiatku eventu).

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu