Aké darčeky potešia tých najmenších?

vianoce
Foto: pixabay.com

Vianoce, ale aj narodeniny, či meniny sú príležitosti, na ktoré sa tešia predovšetkým tí najmenší. Vedia, že práve od svojich rodičov a zvyšku rodiny dostanú darčeky, prekvapenia.

Nájsť dobré darčeky vie byť pre niektorých rodičov problém. Viete ale aké darčeky zaručene potešia tých najmenších?

Detské puzzle

Detské puzzle sú darčekom, ktorý poteší všetky vekové kategórie, aj tých najmenších. Skladanie obrázku, na ktorom sa navyše nachádzajú obľúbené rozprávkové detské postavičky, bude deti veľmi lákať.

Ak chcete svoje deti potešiť, kúpte im nové detské puzzle. Puzzle sú nielen dobrou hračkou, ale majú aj priaznivé účinky na detský vývoj. Rozvíjajú detskú jemnú motoriku a trénujú pamäť.

Najmenším drobcom odporúčame kupovať väčšie penové puzzle. Tým starším zase detské puzzle do 100 dielikov.

pexels.com

Detské šperky

Tento darček poteší predovšetkým malé dievčatká. Každá malá slečna sa chce podobať na svoju maminu a neraz skúša aj jej oblečenie, či obuv.

Ak chcete potešiť svoju dcérku naozaj dobrým darčekom, kúpte jej detské šperky. Vybrať môžete z detských náušníc, príveskov, retiazok, či dokonca z detských setov.

Detské šperky zaručene rozjasnia očká všetkých malých dievčat.

Posteľné obliečky s obľúbenými detskými rozprávkovými postavičkami

Nejedná sa síce o hračku, ale je to veľmi milý a zároveň praktický darček. Každé dieťa má v určitom období svojho detstva svoje obľúbené rozprávkové postavičky, ktoré má rado. Spojte preto príjemné s užitočným a kúpte svojim drobcom nové posteľné obliečky s obľúbenými detskými rozprávkovými postavičkami. Môže sa jednať o rozprávky Frozen, Autá, rôzni superhrdinovia, či mačička Hello Kitty.

Vyberte podľa vkusu vašich detí. Uvidíte, že z tohto darčeka budú nadšení, a o to ťažšie sa im bude vstávať z postele.

Okrem detských puzzle, detských šperkov a posteľných obliečok s rozprávkovými postavičkami môžete deti potešiť aj týmito darčekmi – drevenými stavebnicami, autami a vrtuľníkmi na diaľkové ovládanie, detskými kostýmami, či napríklad novými rozprávkovými knižkami.

Foto: pixabay.com