Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

PR ČLÁNKY

Vyzerajte počas štedrovečernej večere elegantne

REDAKCIA
Zdieľať

Vianoce sú sviatkami radosti a pokoja. Aj keď tento rok budú iné ako pominulé roky, využime voľné chvíle a čas, kedy sa všetko spomalí, na vychutnávanie si príjemných chvíľ so svojimi blízkymi. Aj keď Štedrý večer trávia ženy najmä prípravou štedrovečernej večere, večer sa môžu nahodiť do gala a cítiť sa ako kráľovné.

Ak chcete vyzerať počas štedrovečernej večere elegantne, ponúkame vám pár dobrých tipov na elegantné dámske kombinácie oblečenia.

Basic elegantné šaty, pančušky

Pohodlnú a zároveň elegantnú kombináciu predstavuje kombinácia basic elegantných šiat a pančušiek. Basic elegantné šaty, napríklad basic šaty s rolákom zakryjú nedostatky ako široké boky, či bruško a sú maximálne pohodlné aj počas štedrovečernej večere. Sú na dotyk príjemné, elegantné a dostatočne voľné, preto sa nemusíte báť, že by vás po štedrovečernej večeri niečo tlačilo najmä v páse.

V kategórii basic elegantných šiat nájdete okrem bavlnených elegantných šiat s rolákom aj pletené rolákové šaty, ktoré odporúčame obliekať na vianočné návštevy. Skombinujete ich k dámskym hrubým zimným kabátom a vysokým semišovým čižmám nad kolená.

Zimomravejšie dámy by mali zvoliť pletené rolákové šaty, tie menej zase bavlnené.

K basic elegantným šatám sa vám hodia vzorované pančušky. Uprednostňujte hrubšie hrejivé pančušky pokojne aj so zimnými, či vianočnými motívmi. K basic elegantným šatám sa takéto pančušky dokonale hodia.

Tenké blúzky, svetre bez rukávov a nohavice/legíny z imitácie kože

Ak nie ste šatový typ, na štedrovečernú večeru odporúčame obliecť blúzky, svetre bez rukávov a nohavice/legíny. Blúzky odporúčame jednofarebné, bez akýchkoľvek vzorov. Svetre bez rukávov ochránia blúzky a v prípade, že v tomto outfite pôjdete aj na návštevu k svojim príbuzným, ochránia vám rizikové partie ako kríže, či chrbát.

Odporúčame kombináciu klasickej bielej blúzky s trojštvrťovými, či dlhými rukávmi s béžovým, či hnedým svetrom bez rukávov. Kombinujte k nim kaki zelené, čierne, či škoricové nohavice/ legíny z imitácie kože. Vôbec sa ale nemusíte báť ani bordovej, či červenej. Vyberajte si krvavo červenú farbu svetrov, presne takú, akú by ste si predstavili, keby ste si objednávali kyticu ruží z kvetinárstva. Veď predsa červená je farba Vianoc!

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X