Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

BIZNIS FREELANCE MAGAZÍN VZDELÁVANIE

Ako na Facebook po novom

Martina Novotná
Zdieľať
raketa, klik, Facebook, novinky, rozmiestnenie

Zrejme ste už zaznamenali nový vzhľad Facebooku. Bude to revolúcia alebo si už zvykáte a klikáte na “raketu” ? 

Malý smútok a veľké uvažovanie nad tým, ako so svojimi fanúšikmi budeme komunikovať naďalej, prináša ikonka “raketa” (nazýva sa prieskumník) v ľavom hornom rohu. Doteraz sme si na Facebooku klikali automaticky vždy na “novinky” a zobrazilo sa nám v nich úplne všetko. Facebook teraz vyselektoval vzhľad nástenky pre svojich užívateľov tak, že sa vám zobrazuje už len to, čomu dali like/zdieľali či komentovali vaši priatelia.

Čo teda robiť, ak sa chcete dozvedieť, čo prinášajú médiá, či vaše obľúbené stránky? Nový obsah firemných profilov a stránok si môžete pozriet, ak kliknete v ľavom hornom rohu na raketu. 

Zdroj: Akcnezeny. Zobrazenie noviniek na stránkach v PC verzii

Bude to len vec zvyku alebo revolúcia?

Zmenilo sa za tých pár dní vaše využívanie Facebooku? Ako sa dostávate k správam a novinkám, ktoré chcete vidieť? Uvažovali sme, ako zjednodušiť prístup k preferovanému obsahu na Facebooku. Momentálne v ikonke raketa (prieskumník) nájdete všetky stránky, ktoré ste doteraz sledovali. Hľadať v tom množstve práve to, čo chcete vidieť hneď, nebude úplne jednoduché.

Ak chcete ostať informované o novinkách, na ktorých vám záleží, urobte nasledujúce:

  • Na Facebooku si nechajte zasielať upozornenia o novinkách. Napríklad novinky od akčných žien získate, ak kliknete na našu stránku na Facebooku a v časti “Following” alebo “sledované” kliknete na možnosť  “all on” alebo slovensky Zapnúť všetky”. 

  • Prihláste sa na newsletter a zašleme vám každý týždeň novinky. Nepremeškáte čerstvé články od akčných žien a tiež informácie o inšpiratívnych stretnutiach a podujatiach, ktoré by sa vám mohli páčiť.

Ak sa chcete dozvedieť, ako využívať vašu firemnú stránku na Facebooku na maximum, prečítajte si viac v článku. 

Tagy
Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1
Predchádzajúci článok

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X