Ako na Facebook po novom BIZNIS / FREELANCE / ODPORÚČANÉ / VZDELÁVANIE / ŽURNÁL

Zrejme ste už zaznamenali nový vzhľad Facebooku. Bude to revolúcia alebo si už zvykáte a klikáte na “raketu” ? 

Malý smútok a veľké uvažovanie nad tým, ako so svojimi fanúšikmi budeme komunikovať naďalej, prináša ikonka “raketa” (nazýva sa prieskumník) v ľavom hornom rohu. Doteraz sme si na Facebooku klikali automaticky vždy na “novinky” a zobrazilo sa nám v nich úplne všetko. Facebook teraz vyselektoval vzhľad nástenky pre svojich užívateľov tak, že sa vám zobrazuje už len to, čomu dali like/zdieľali či komentovali vaši priatelia.

Čo teda robiť, ak sa chcete dozvedieť, čo prinášajú médiá, či vaše obľúbené stránky? Nový obsah firemných profilov a stránok si môžete pozriet, ak kliknete v ľavom hornom rohu na raketu. 

Zdroj: Akcnezeny. Zobrazenie noviniek na stránkach v PC verzii

Bude to len vec zvyku alebo revolúcia?

Zmenilo sa za tých pár dní vaše využívanie Facebooku? Ako sa dostávate k správam a novinkám, ktoré chcete vidieť? Uvažovali sme, ako zjednodušiť prístup k preferovanému obsahu na Facebooku. Momentálne v ikonke raketa (prieskumník) nájdete všetky stránky, ktoré ste doteraz sledovali. Hľadať v tom množstve práve to, čo chcete vidieť hneď, nebude úplne jednoduché.

Ak chcete ostať informované o novinkách, na ktorých vám záleží, urobte nasledujúce:

  • Na Facebooku si nechajte zasielať upozornenia o novinkách. Napríklad novinky od akčných žien získate, ak kliknete na našu stránku na Facebooku a v časti “Following” alebo “sledované” kliknete na možnosť  “all on” alebo slovensky Zapnúť všetky”. 

  • Prihláste sa na newsletter a zašleme vám každý týždeň novinky. Nepremeškáte čerstvé články od akčných žien a tiež informácie o inšpiratívnych stretnutiach a podujatiach, ktoré by sa vám mohli páčiť.

Ak sa chcete dozvedieť, ako využívať vašu firemnú stránku na Facebooku na maximum, prečítajte si viac v článku. 


Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *